Жители Днепропетровской области ждут досрочных выборов в Верховную Раду

07.08.2014 12:36

В течении месяца на сайте «ГЛАВНОЕ» проходило интернет-голосование - "Состоятся ли досрочные выборы в Верховную Раду осенью 2014 года?".

Результаты продемонстрировали, что среди интернет-аудитории Днепропетровской области наблюдается огромный запрос на проведение досрочных выборов в ВР. Более 75 % опрошенных считают, что досрочные выборы состоятся.

В то же время наблюдается высокий процент сомневающихся в возможности проведения выборов в ближайшую осень. Скорее всего, это связано с проведением антитеррористической операции на Востоке Украины, а также рядом проблем  социально-экономического характера.

Голоса распределились следующим образом.

28,68 % респондентов считает, что выборы точно состоятся.

46,69 % респондентов считают, что выборы скорее состоятся.

12,5 % считает, что выборы скорее не состоятся.

7,7 % респондентов считает, что выборы точно не состоятся.

4,41 % опрошенных заявляет, что им все равно.

Данное исследование проведено среди читателей сайта «ГЛАВНОЕ» и не является репрезентативным.

В голосовании приняло участие более 250 человек.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю