Жители Днепропетровска заявят в прокуратуру о токсичных выбросах

10.03.2015 11:32

В квартиры одного из домов Днепропетровска по улице Московской выделяются токсичне выбросы, пишет "Хроника текущих событий".

После переоборудования котельни в подвале дома на Московской, 29, в квартиры жильцов стали поступать токсичные выбросы. В течение трех месяцев, жильцы дома пытались добиться соблюдения их базовых прав без привлечения общественности, но упёрлись в тупик: горгаз, СЭС, МЧС, ЖЭК, теплове сети не реагировали на жалобы.

При содействии экологического движения Экоднепр была найдена независимая лаборатория, которая согласилась провести независимое исследование воздуха в одной из квартир на Московской. Выяснилось, что в нём - сильнейшее превышение формальдегида – сильнейшего клеточного яда и канцерогенного вещества. Результаты этих исследований будут приложены к заявлению в прокуратуру, которое подадут на этой неделе.

Читайте также: На пути к реформе ЖКХ (гражданская инициатива)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю