Жители Днепропетровщины "накопили" миллиардные долги за услуги ЖКХ

07.09.2018 10:30

Самый большой долг по коммунальным платежам Днепропетровская область  имеет по поставке природного газа – почти 2 миллиарда гривен. За электроэнергию жители региона должны управляющим компаниям "всего" 1,8 миллионов гривен, что на сегодняшний день является самой низкой задолженностью по сравнению с другими неоплаченными счетами по коммуналке.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР.ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Главного управления статистики в Днепропетровской области.  

На конец июля 2018 года задолженность населения по поставке природного газа составила 1 миллиард 947 миллионов 300 тысяч гривен.

Долги по уплате за централизованное отопление и снабжение горячей водой от задолженности за голубое топливо особо не отличаются. Днепропетровщина должна управляющим компаниям  1 миллиард 843 миллиона 500 тысяч гривен.

Читайте также: На Днепропетровщине увеличиваются тарифы на воду

За содержание домов, сооружений и придомовых территорий жители области должны уплатить долг в размере  790 миллионов 300 тысяч гривен. За холодную воду и водоотвод "набежал" существенный долг – 550 миллионов 500 тысяч гривен.

За вывоз бытовых отходов – 129 миллионов 600 тысяч гривен.

Из-за неуплаты счетов за использованные киловатты  свет могут попросту отключить, что объясняет его последнюю позицию в рейтинге задолженности по коммунальным платежам, которая составила 181 миллион 200 тысяч гривен.

Согласно постановлению Кабинета Министров Украины от 21.10.1995 № 848 и от 27.06.2003 № 976 с начала 2018 года с потребителями коммунальных услуг Днепропетровщины было заключено 8400 договоров по погашению реструктуризированной задолженности на общую сумму 55 миллионов 300 тысяч гривен. Сумма внесенных платежей с учетом долгосрочных договоров составила 23 миллиона 500 тысяч гривен, без учета электроэнергии.

Комментарии
Виктор
07.09.2018
С чего людям платить? Страна дебильных руководителей. Плата за услуги ЖКХ превышает минимальные пенсии и доходы граждан. Заведомо зная, что люди не в состоянии платить подымаются цены.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю