Жителей Днепропетровщины приглашают на бесплатные экосеминары

18.11.2016 16:03

От работы с отходами на предприятиях до электронной декларации. На Днепропетровщине стартовали бесплатные экосеминары. Они уже прошли в четырех городах, впереди - еще три. Приобщиться могут все желающие.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу облгосадминистрации.

Семинары познавательные для всех, но они больше ориентированы на частных предпринимателей и представителей промышленных предприятий. На них можно узнать о новинках в законодательстве и сфере электронных услуг, научиться заполнять онлайн декларации об отходах, отмечают в департаменте.

«Экосеминары уже прошли в Павлограде, Новомосковске, Кривом Роге и Каменском. К ним присоединились более двух сотен человек. Следующие - Никополь, Синельниково и Днепр. Приглашаются все желающие. Участие бесплатное», - рассказали в департаменте экологии и природных ресурсов Днепропетровской ОГА.

22 ноября семинар пройдет в Никополе, 23 ноября - в Синельниково, 7 декабря - в Днепре. Чтобы присоединиться, нужно заполнить анкету и отправить ее на org@dcci.org.ua или avp@dcci.org.ua. Справки по телефону: (056) 374-94-00, 374-94-09.

Такие семинары организованы немецким обществом международного сотрудничества GIZ совместно с Днепропетровской облгосадминистрацией и торгово-промышленной палатой.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю