Жителей Днепропетровщины приглашают на бесплатные экосеминары

18.11.2016 16:03

От работы с отходами на предприятиях до электронной декларации. На Днепропетровщине стартовали бесплатные экосеминары. Они уже прошли в четырех городах, впереди - еще три. Приобщиться могут все желающие.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу облгосадминистрации.

Семинары познавательные для всех, но они больше ориентированы на частных предпринимателей и представителей промышленных предприятий. На них можно узнать о новинках в законодательстве и сфере электронных услуг, научиться заполнять онлайн декларации об отходах, отмечают в департаменте.

«Экосеминары уже прошли в Павлограде, Новомосковске, Кривом Роге и Каменском. К ним присоединились более двух сотен человек. Следующие - Никополь, Синельниково и Днепр. Приглашаются все желающие. Участие бесплатное», - рассказали в департаменте экологии и природных ресурсов Днепропетровской ОГА.

22 ноября семинар пройдет в Никополе, 23 ноября - в Синельниково, 7 декабря - в Днепре. Чтобы присоединиться, нужно заполнить анкету и отправить ее на org@dcci.org.ua или avp@dcci.org.ua. Справки по телефону: (056) 374-94-00, 374-94-09.

Такие семинары организованы немецким обществом международного сотрудничества GIZ совместно с Днепропетровской облгосадминистрацией и торгово-промышленной палатой.

Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю