Житель Днепропетровска пристроил себе балкон площадью 40 кв м (ВИДЕО)

01.04.2016 15:36

В центре Днепропетровске, в высотке по ул. Рогалева, 9, один из жителей 7-го этажа пристроил себе балкон площадью 40 кв м. В квартирах ниже трескаются стены, несколько трещин появилось на фасаде здания, но известного в городе архитектора Вадима Козлова это не волнует. Главное – у него будет прекрасный вид на город.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Надзвичайні новини».

Жители дома утверждают, что из-за соседской пристройки страдают несущие конструкции дома. Кроме того, уже полгода им приходится слушать громыхание перфоратора и вдыхать запах краски – неотъемлемые элементы масштабного строительства.

Брат владельца квартиры Александр Козлов, он же архитектор балкона-гиганта, уверен, что его задумка – это прекрасный элемент реконструкции старых фасадов.

В то же время начальник отдела надзора ГАСКа Днепропетровска Юрий Вергунов заявил, что к инициатору пристройки есть значительные претензии, поэтому строительство ему запретили. «Все, что он сейчас делает, - это самоуправство», - сказал он.

Но максимум, что угрожает архитектору Вадиму Козлову, - это штраф в 10 тыс грн.

Жители дома по ул. Рогалева, 9 намерены судиться с соседом до победного конца.

Читайте также: В центре Днепропетровска машины паркуют на троллейбусной остановке (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю