ЖКГшники Дніпропетровська «розпиляли» 6,5 млн грн?

18.04.2016 09:35

Політична організація «ДемАльянс» Дніпропетровськ» звернулась до поліції з вимогою розслідувати діяльность управляння ЖКГ міськради.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на повідомлення «ДемАльянс» Дніпропетровськ» у Фейсбук.

«Управління наприкінці грудня 2015 року витратило значний обсяг коштів (майже 6,5 млн грн) на виготовлення великої кількості однотипної проектно-кошторисної документації у двох підрядних організацій (перелік за посиланням). На всі ці підряди не відбулося ані тендеру (про що свідчить офіційний веб-портал державних закупівель), ані торгів в електронній системі.

Майже всі будівлі, для яких замовлено ці проекти – це типова радянська забудова в межах одного проекту зі стандартизованими елементами для зменшення вартості будівництва та обслуговування. Замість кількох десятків типових проектів для капітального ремонту дахів ми маємо 253, замість десятка-двох проектів капітального ремонту усіх типових для міста моделей ліфтів — маємо 233.

При цьому колишній керівник, а зараз заступник начальника управління, Владислав Вікторович Грицай, при задекларованих статках сім’ї 90 тис грн на рік має автівку ціною понад мільйон, яку він, що правда, торік десь загубив, адже ще у 2014 вона значилася у http://goo.gl/8OPmHm, декларації, а вже у 2015 десь зникла.

Не відстає від «досвідчених керівників» і їх нова зміна. Михайло Олександрович Лисенко, новий керівник УЖГ, або, принаймні, його повний однофамілець, площа ділянки якого збігається з задекларованою паном Лисенком, за 2015 рік майже завершив будівництво типової оселі дніпропетровця, який заробляє 42 тис. грн. на рік (декларація Лисенка ; фото будинку та витяг з кадастрової мапи тут:). Слід зазначити, що згідно декларації за 2014 рік, депозитів чи майна, яке могло бути продане паном Лисенком і вкладено у будівництво, теж не зазначено», - йдеться у розслідуванні «ДемАльянса».

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Опа
18.04.2016
Ох и морда! Если бросать керпичь с закрытыми глазами то все равно по такой морде, не промажешь!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю