Зеленский подтвердил, что будет напрямую вмешиваться в местные выборы

11.10.2019 12:45

Президент Владимир Зеленский подтвердил свое намерение вмешиваться в местные выборы, несмотря на предыдущий выбор местных жителей и высокую поддержку некоторых нынешних мэров Украины.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Во время пресс-конференции Зеленский заявил, что партия "Слуга народа" на местных выборах не поддержит мэров трех городов: Харькова (Геннадия Кернеса), Одессы (Геннадия Труханова) и Днепра (Бориса Филатова). Почему именно в этих городах и по какой причине, Зеленский рассказывать не стал.

"Хотя я знаю, что у них есть большая поддержка в городах", - отметил президент.

Читайте также: Политолог рассказал, какой мэр Днепра нужен Коломойскому

"Наши губернаторы не имеют единой позиции с мэрами тех городов", - говорит Зеленский.

По его словам, команда будет пробовать "протащить" своих кандидатов: "В "Слуге народа" намерены подготовить "крепких людей, как альтернативу" мэрам Харькова, Одессы и Днепра".

Кто эти эти люди, и какое к ним имеет отношение действующий президент Украины, гарант комментировать не стал.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Партия "Слуга народа"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю