Зелена модернізація української економіки почнеться з Дніпропетровщини

12.03.2015 12:24

Дніпропетровщину обрано пілотним регіоном по втіленню програми сприяння зеленій модернізації української економіки. Проект розрахований на 3 роки і фінансується Урядом Німеччини через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу облради.

12 березня у Дніпропетровській обласній раді пройшло першезасідання Комітету з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровської області. Німецькі експерти розповіли учасникам що таке зелена економіка, яких результатів чекати від її впровадження та окреслили поетапний план роботи у цьому напрямку.

За словами директора Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Дагмар Ецер, сьогоднішня зустріч присвячена конкретизації співпраці. Зелена модернізація економіки передбачає запровадження енергозберігаючих та екологічних технологій на підприємствах Дніпропетровщини та розвиток бізнесу регіону, який розроблятиме енергозберігаючу та енергоефективну продукцію та послуги.

Читайте також: Советник Коломойского: "Свободы слова стало больше"

«Проект «зелена модернізація економіки» дозволить об'єднати всі заходи в єдину цілісну систему зі стратегічними завданнями і передбачуваними результатами. Він вдало інтегрується у Стратегію розвитку Дніпропетровщини до 2020 року, один із пріоритетів якої – екологічна та енергетична безпека. Також проект безпосередньо стосується розвитку малого та середнього підприємництва, адже енергоефективність створює нових споживачів, а значить і нові ринки», – прокоментував програму голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Діяльність Комітету з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровської області передбачає діалог між представниками влади, Дніпропетровською Торгово-промисловою палатою та іншими бізнес-асоціаціями, представниками малого та середнього бізнесу, окремими великими підприємствами, а також громадськими організаціями з питань сталого економічного розвитку регіону з акцентом на ресурсозберігаючий і енергоефективний менеджмент. Результатом роботи має стати розвиток інфраструктури, підтримки малого і середнього бізнесу, сприяння надходженню інвестицій в економічні сектори недомінуючих галузей, покращення бізнес-клімату і спрощення дозвільних процедур, сприяння обміну досвідом, отримання нових зв’язків і партнерів.

Читайте также: В Днепропетровске предлагают провести "дерегионализацию"

Довідково: за визначенням UNEP (Екологічна програма ООН), зелена економіка – це підвищення добробуту та соціальної рівності без завдавання шкоди навколишньому середовищу та зі зменшенням екологічних загроз та ризиків. В бізнес-середовищі ЄС поняття зеленої економіки знаходиться в центрі уваги. Уряди передових країн, фінансові фонди, бізнесмени і споживачі вже будують зелену економіку.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский