Зелена модернізація української економіки почнеться з Дніпропетровщини

12.03.2015 12:24

Дніпропетровщину обрано пілотним регіоном по втіленню програми сприяння зеленій модернізації української економіки. Проект розрахований на 3 роки і фінансується Урядом Німеччини через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу облради.

12 березня у Дніпропетровській обласній раді пройшло першезасідання Комітету з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровської області. Німецькі експерти розповіли учасникам що таке зелена економіка, яких результатів чекати від її впровадження та окреслили поетапний план роботи у цьому напрямку.

За словами директора Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Дагмар Ецер, сьогоднішня зустріч присвячена конкретизації співпраці. Зелена модернізація економіки передбачає запровадження енергозберігаючих та екологічних технологій на підприємствах Дніпропетровщини та розвиток бізнесу регіону, який розроблятиме енергозберігаючу та енергоефективну продукцію та послуги.

Читайте також: Советник Коломойского: "Свободы слова стало больше"

«Проект «зелена модернізація економіки» дозволить об'єднати всі заходи в єдину цілісну систему зі стратегічними завданнями і передбачуваними результатами. Він вдало інтегрується у Стратегію розвитку Дніпропетровщини до 2020 року, один із пріоритетів якої – екологічна та енергетична безпека. Також проект безпосередньо стосується розвитку малого та середнього підприємництва, адже енергоефективність створює нових споживачів, а значить і нові ринки», – прокоментував програму голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Діяльність Комітету з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровської області передбачає діалог між представниками влади, Дніпропетровською Торгово-промисловою палатою та іншими бізнес-асоціаціями, представниками малого та середнього бізнесу, окремими великими підприємствами, а також громадськими організаціями з питань сталого економічного розвитку регіону з акцентом на ресурсозберігаючий і енергоефективний менеджмент. Результатом роботи має стати розвиток інфраструктури, підтримки малого і середнього бізнесу, сприяння надходженню інвестицій в економічні сектори недомінуючих галузей, покращення бізнес-клімату і спрощення дозвільних процедур, сприяння обміну досвідом, отримання нових зв’язків і партнерів.

Читайте также: В Днепропетровске предлагают провести "дерегионализацию"

Довідково: за визначенням UNEP (Екологічна програма ООН), зелена економіка – це підвищення добробуту та соціальної рівності без завдавання шкоди навколишньому середовищу та зі зменшенням екологічних загроз та ризиків. В бізнес-середовищі ЄС поняття зеленої економіки знаходиться в центрі уваги. Уряди передових країн, фінансові фонди, бізнесмени і споживачі вже будують зелену економіку.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат