Завтра в «УКРОПе» рассмотрят заявления Корбана

24.11.2016 17:00

25 ноября в Киеве состоится заседание XI съезда партии «Украинское объединение патриотов - УКРОП», на котором будет рассмотрена ситуации относительно заявлений Геннадия Корбана, которые прозвучали в Днепре неделей ранее.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказали в пресс-службе «УКРОПа».

Напомним, что 18 ноября в Днепре состоялась конференция областной организации партии «УКРОП», на которой присутствовали сторонники партии из разных городов Украины – Запорожья, Николаева, Ивано-Франковска, Тернополя и др. В ходе мероприятия экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, ныне руководитель областного отделения «УКРОПа» жестко раскритиковал руководство партии, заявив, что власть в партии «захватили приспособленцы и конформисты, интриганы, лицемеры и подлецы».

«Обратите внимание на то, что на прошлой неделе в Днепре состоялся не съезд партии «Украинское объединение патриотов - УКРОП», а конференция Днепропетровской областной организации партии.

Геннадий Корбан возглавляет Днепропетровский областной центр «УКРОПа» с самого начала его существования. В соответствии с уставом партии, решение о смене руководства организации принимает Конференция областной организации партии, а не центральные органы.

Ситуация по поводу заявлений, прозвучавших в Днепре, будет рассмотрена во время XI съезда партии 25 ноября. Об этом сообщим вам дополнительно», - заявили в пресс-службе.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
адольф
24.11.2016
уходит власть из рук маромойского карлика
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю