Завтра в «УКРОПе» рассмотрят заявления Корбана

24.11.2016 17:00

25 ноября в Киеве состоится заседание XI съезда партии «Украинское объединение патриотов - УКРОП», на котором будет рассмотрена ситуации относительно заявлений Геннадия Корбана, которые прозвучали в Днепре неделей ранее.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказали в пресс-службе «УКРОПа».

Напомним, что 18 ноября в Днепре состоялась конференция областной организации партии «УКРОП», на которой присутствовали сторонники партии из разных городов Украины – Запорожья, Николаева, Ивано-Франковска, Тернополя и др. В ходе мероприятия экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, ныне руководитель областного отделения «УКРОПа» жестко раскритиковал руководство партии, заявив, что власть в партии «захватили приспособленцы и конформисты, интриганы, лицемеры и подлецы».

«Обратите внимание на то, что на прошлой неделе в Днепре состоялся не съезд партии «Украинское объединение патриотов - УКРОП», а конференция Днепропетровской областной организации партии.

Геннадий Корбан возглавляет Днепропетровский областной центр «УКРОПа» с самого начала его существования. В соответствии с уставом партии, решение о смене руководства организации принимает Конференция областной организации партии, а не центральные органы.

Ситуация по поводу заявлений, прозвучавших в Днепре, будет рассмотрена во время XI съезда партии 25 ноября. Об этом сообщим вам дополнительно», - заявили в пресс-службе.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
адольф
24.11.2016
уходит власть из рук маромойского карлика
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет