Завтра в Днепропетровск приедет команда «Самопомощи»

10.10.2014 11:09

В Днепропетровске на 11 октября запланирована открытая встреча с командой партии «Объединение «Самопомощь», она состоится в Доме Союзов, в 17.00.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«11 октября представители нашей команды проведут встречу с общиной в Днепропетровске», - говорится в сообщении.

На встрече запланирован визит нескольких представителей политсилы:

- Оксана Сыроед - родилась 2 мая 1976, гражданка Украины, в течение последних пяти лет проживает на территории Украины, образование высшее, директор, Всеукраинский благотворительный фонд "Украинский правовой фонд", безпартийнa, проживает в Киеве, судимость отсутствует, включена в избирательный список под № 4.

- Павел Кишкар - родился 22 сентября 1980 года, гражданин Украины, в течение последних пяти лет проживает на территории Украины, образование высшее, командир группы координации и взаимодействия, Второй батальон специального назначения 1-й бригады оперативного назначения Национальной гвардии Украины, беспартийный, проживает в городе Киеве, судимость отсутствует, включен в избирательный список под № 7.

- Иван Мирошниченко - родился 29 августа 1972, гражданин Украины, в течение последних пяти лет проживает на территории Украины, образование высшее, временно не работает, беспартийный, проживает в селе Гатное Киево-Святошинского района Киевской области, судимость отсутствует, включен в избирательный список под № 15 .

Лидером партии является  мэр Львова Андрей Садовый. 2 октября в Днепропетровске на встречу с командой «Самопомощи» пришел полный зал.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Арчибальд
21.10.2014
С такой ездой: https://www.youtube.com/watch?v=OOBwmp9vQ9A лучше не приезжайте...
Злой Ктулху
10.10.2014
Господа, простите за мой хранцузский, однако, что за идиотское название партии Самопомощь? Если ты сделал что-то сам, то тебе не понадобилась помощь. Если ты не можешь что-то сделать, то тебе тогда нужна помощь. Давайте более внимательно относиться к словам.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю