Завтра в Днепре состоится выпуск почти 400 полицейских

27.02.2017 12:56

28 февраля в 09.00 в Днепропетровском государственном университете внутренних дел состоится выпуск 370 курсантов для подразделений Национальной полиции Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу вуза.

В торжествах примут участие представители МВД, народные депутаты, руководство полиции Днепропетровской и Запорожской области, а также представители местных органов власти.

В праздничной программе: возложение цветов к памятнику погибшим сотрудникам МВД, поздравления почетных гостей, торжественное вручение дипломов (61 диплом с отличием вручит ректор заслуженный юрист Украины Виталий Глуховеря), церемония прощания с университетским знаменем, торжественный марш и парад монет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось