Завтра у Дніпропетровську святкуватимуть День народження Бандери

31.12.2014 14:48

1 січня 2015 року дніпропетровські свободівці організовують святкування річниці з Дня народження Степана Бандери. Організатори збирають шанувальників Провідника Української Нації на Європейській площі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра, 01.01.2015 року, ВО " Свобода" запрошує всіх бажаючих приєднатися до нас і провести спільно заходи з нагоди Дня Народження Провідника Української Нації Степана Бандери!
Початок о 16.00 Європейська площа, м. Дніпропетровськ!
Святкуємо разом!
Здолаємо холод і лібералів,совєцькі традиції і москалів!
Наповним наші душі бандерівським духом!», - зазначається у повідомленні.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Днепр
31.12.2014
Никто никого не заставляет идти на это мероприятие, в городе полно всякого куда можно пойти. Только обгаживайте то, что Вам не под силу понять. Надеюсь пройдёт время и Вы поймёте насколько были глупы. Слава Украине !!!
Имя
31.12.2014
нервничаешь здесь только ты один. пойди полижи портрет бадеры. мир гораздо больше и интернснее вашей нацийи. но с тунельным видением тебе этого не понять.
Сава
31.12.2014
Ни стыда, ни совести - но за бабки клоуны готовы испортить любой праздник даже для детей в городе. На власть смотреть тоскливо, а на подонков противно.
Днепр
31.12.2014
Прекрасный праздник ! Этот человек положил свою жизнь ради Свободной Украины !!! Слава ему ! Я не хочу и не буду его осуждать, у него как и у каждого человека были ошибки, но он НИКОГДА не торговал Украиной ! А что Вы, критики Бандеры отдали ради Свободы Украины ? Он отдал жизнь.
Анатолій Анатолійович
31.12.2014
Ті, що коментують, хворі на голову, або подлюки, що за гроші тролять. Як не нервуйте, але в минуле шляху немає. Матюками російськими, думками убогими - тільки свою ницість підкреслюєте. Слава Україні! Героям Слава! І Бандері Слава навіки!
Имя
31.12.2014
хорошо что хоть анонсировали это сборище психопатов
коломоя
31.12.2014
Бандеровско-путинский шабаш для хохло-кацапских лохов, или теория "золотого миллиарда" в действии.
Берия.
31.12.2014
горите в аду бандеровские мрази!
Den
31.12.2014
Охренеть,дожились................
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет