Завтра у Дніпропетровську святкуватимуть День народження Бандери

31.12.2014 14:48

1 січня 2015 року дніпропетровські свободівці організовують святкування річниці з Дня народження Степана Бандери. Організатори збирають шанувальників Провідника Української Нації на Європейській площі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра, 01.01.2015 року, ВО " Свобода" запрошує всіх бажаючих приєднатися до нас і провести спільно заходи з нагоди Дня Народження Провідника Української Нації Степана Бандери!
Початок о 16.00 Європейська площа, м. Дніпропетровськ!
Святкуємо разом!
Здолаємо холод і лібералів,совєцькі традиції і москалів!
Наповним наші душі бандерівським духом!», - зазначається у повідомленні.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Днепр
31.12.2014
Никто никого не заставляет идти на это мероприятие, в городе полно всякого куда можно пойти. Только обгаживайте то, что Вам не под силу понять. Надеюсь пройдёт время и Вы поймёте насколько были глупы. Слава Украине !!!
Имя
31.12.2014
нервничаешь здесь только ты один. пойди полижи портрет бадеры. мир гораздо больше и интернснее вашей нацийи. но с тунельным видением тебе этого не понять.
Сава
31.12.2014
Ни стыда, ни совести - но за бабки клоуны готовы испортить любой праздник даже для детей в городе. На власть смотреть тоскливо, а на подонков противно.
Днепр
31.12.2014
Прекрасный праздник ! Этот человек положил свою жизнь ради Свободной Украины !!! Слава ему ! Я не хочу и не буду его осуждать, у него как и у каждого человека были ошибки, но он НИКОГДА не торговал Украиной ! А что Вы, критики Бандеры отдали ради Свободы Украины ? Он отдал жизнь.
Анатолій Анатолійович
31.12.2014
Ті, що коментують, хворі на голову, або подлюки, що за гроші тролять. Як не нервуйте, але в минуле шляху немає. Матюками російськими, думками убогими - тільки свою ницість підкреслюєте. Слава Україні! Героям Слава! І Бандері Слава навіки!
Имя
31.12.2014
хорошо что хоть анонсировали это сборище психопатов
коломоя
31.12.2014
Бандеровско-путинский шабаш для хохло-кацапских лохов, или теория "золотого миллиарда" в действии.
Берия.
31.12.2014
горите в аду бандеровские мрази!
Den
31.12.2014
Охренеть,дожились................
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский