Завтра Филатов отчитается о 100 днях на посту мэра

14.03.2016 17:09

15 марта в 11.00 в помещении Днепропетровского городского совета мэр Борис Филатов представит «Отчет о 100 днях работы городского головы Днепропетровска».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Журналистов предупредили, чтобы в сессионом зале работали только на балконах.

В 12.00 в белом зале состоится пресс-конференция Бориса Филатова на ту же тему.

Как известно, Борис Филатов победил на выборах городского головы Днепропетровска 15 ноября 2015 года. Его конкурентом был народный депутат Александр Вилкул.

Читайте также: ТОП-10 депутатов Днепропетровского городского совета.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Антифил
14.03.2016
Ясно представляю этот отчет: - за минувший период закуплено 9 тушек, мы не будем останавливаться на достигнутом!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю