Завтра Дніпропетровськ зустрічатиме посла Іспанії та лауреата Нобелівської премії (ДОПОВНЕНО)

11.11.2014 18:00

12 листопада до Дніпропетровська прибуде посол Іспанії в Україні, він урочисто зустрінеться з діючим мером міста Іваном Куліченком стосовно двосторонньої співпраці.

Про це повідомляє видвння «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

О 18.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради  відбудеться зустріч міського голови Івана Куліченка з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні паном Херардом Бугайо Оттоне та лауреатом Нобелівської премії з літератури паном Хорхе Маріо Педро Вергас Льоса.

«Мета візиту  - обговорення двостороннього іспансько-українського співробітництва на місцевому рівні та знайомство з нобелівським лауреатом», - зазначається у повідомленні міськради.

Один з найвідоміших прозаїків Латинської Америки Херардо Бугайо Оттоне Варгас Льоса, який прославився викриттям військової та політичної диктатури, прочитає лекцію в університеті імені Альфреда Нобеля. У Дніпропетровську Варгаса Льосу удостоять звання почесного професора Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля та презентують письменникові його іменну медаль. Копію медалі, що розміщена на території університетської «Планети Альфреда Нобеля», вручать близько 10 ранку. 

У ході свого візиту Варгас Льоса прочитає студентам університету імені Альфреда Нобеля лекцію. Послухати одкровення Нобелівського лауреата запрошено також і школярів. Супроводжувати нобелівського лауреата будуть посол Іспанії в Україні Херардо Бугайо Оттоне з дружиною, консул Посольства Королівства Іспанії в Україні Віктор Мурсія Гарсона та торговельно-економічного аташе, керівника консульського відділу Консульства Перу в Україні Хуана Оліваса Корнехо. 

Під час зустрічі письменника зі студентами університету також відбудеться автограф-сесія.

Довідка. Хорхе Маріо Педро Варгас Льоса - перуансько-іспанський письменник, драматург, публіцист, політичний діяч. Дитинство провів у Болівії, де його дід працював консулом.
Перший роман Варгаса Льоси «Місто і пси» (La ciudad y los perros, 1963) викликав скандал, який в Лімі призвів до публічного спалення книги. За сюжетом твір зобразив «правдиву історію» військового училища ім. Леонсио Прадо, чиї дикі звичаї затаврували ганьбою всю перуанську вояччину.
Нобелівську премію у галузі літератури Льоса здобув у 2010 році, на той момент письменникові виповнилося вже 74 роки. Легендарну відзнаку прозаїк здобув "за детальний опис структури влади і за яскраве зображення повсталої, що бореться і зазнала поразки людини".
В активі Варгаса Льоси понад 20 романів і повістей, збірників і п’єс. Його твори перекладені десятками мов і мають низку екранізацій.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет