Зарплата Филатова ниже, чем у Садового, но выше, чем у Кличко

19.12.2017 13:30

«Громадський рух «ЧЕСНО» решило изучить и сравнить зарплаты мэров городов в Украине.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Українська правда».

Мэр Днепра Борис Филатов утверждает, что конкурентные зарплаты помогают побороть кадровый голод в городской власти и привлекать профессионалов на конкурентных условиях. Если в 2016 году Филатов имел одну из самых низких мэрских зарплат, то в 2017-м ситуация в корне изменилась:

«По этому поводу было много криков-воплей, в том, что старики недоедают, дети голодают, а Филатов повышает зарплаты чиновникам. Но я считаю, что, если люди получают, оперируя миллиардным бюджетами, условно 3-4-5-6 тысяч гривен, с них невозможно спрашивать.

Первым начинали повышать сотрудникам младших должностей, постепенно в июне-июле подняли выше по вертикали. В августе-сентябре повышение коснулось и меня. Сейчас я получаю где-то в районе 30-35 тысяч гривен».

Филатов отмечает, что зарплаты чиновников были привязаны к тарифной сетке Кабмина. Тогда, когда чиновники аппарата получали около 5000 гривен, коммунальщики могли получать по 25-30 тысяч.

«Руководители управлений получают где-то по 20 тысяч гривен. Главные специалисты - 7-10, директора департаментов управлений где-то 15, а замы мэра - около 20 тысяч гривен. И я вам скажу, что после того, как мы начали повышать зарплату, к нам начали переходить на работу и сотрудники обладминистраций, и полиции, и вторых госорганов...

У нас бюджет - 13 миллиардов в городе! Я считаю, что чиновники - чтоб с них требовать - должны получать хорошо. Ну хотя бы приблизительно, если мы говорим о топ-менеджменте, в районе 1000 евро», - считает Филатов.

Но даже при такой зарплате мэр Днепра подчеркивает, что его расходы значительно больше. Однако зарплату в 35-40 тысяч считает достойной.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
ЧЕСНО - это общественное движение, основанное группой активистов совместно с представителями партнерства «Новый Гражданин»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю