Заммэра Днепра рассказал о поездке в Японию и ремонте Нового моста

27.09.2017 15:00

Заммэра Днепра Михаил Лысенко на месяц летал в Японию перенимать опыт местных властей по обустройству страны. По возвращении он рассказал, что Днепр переймет от Страны Восходящего Солнца и когда закончится ремонт Нового моста.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

Михаил Лысенко стал единственным победителем от Украины на международном конкурсе, призом в котором стала поездка в Японию на обучение.

«Мое обучение длилось 34 дня. За это время я успел познакомиться со всеми существующими технологиями переработки мусора. Это, однозначно, бесценный опыт. На каждом производстве мы находились несколько дней, после — начитка теории. По итогу курсов я получил все необходимые документы, разрешение на работу в этой сфере и описание технологии», — рассказал заммэра.

За время своего визита чиновник побывал в городах Осака, Тойота, Токио, Сузуки. По его словам, японцам прививают культуру обращения с мусором с ранних лет, в детских садах и школах. Такую политику, возможно, применят и в Днепре. В целом, на обучение людей работе с мусором понадобится 25 лет. На строительство самого завода — 4 года и 500 миллионов долларов.

«Кроме Японии, мы получили предложении о строительстве завода у нас от Великобритании и Австрии. В данный момент мэр Днепра ведет переговоры на этот счет. Кто первым начнет реализовывать проект, с тем мы и будем работать», — отметил Михаил Лысенко.

Чиновник также сообщил, что завершить ремонта Нового моста планируют до конца этого года. Несмотря на то, что изначально финишировать должны были осенью. Он отметил, что вину за оттягивание срока возлагает на подрядчика.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет