Заммэра Днепра рассказал, что будет с фирмой, которая укладывала асфальт в лужу

24.04.2017 14:40

Мэрия Днепра разорвала без возможности возобновления договор с фирмой, которая укладывала асфальт прямо в лужу на жилмассиве Левобережный-3. Так власти города отреагировала на жалобы граждан, которые в эти выходные возмутило видео ремонта дороги под дождем, появившееся в социальной сети. Денег за так называемую работу представители фирмы не получат.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«Это общество «Весна ЛТД». Мы разрываем все отношения с этой организацией. Она не была участником тендера. Ее себе в субподрядчики выбрал победитель торгов, который теперь так же испытывает репутационные потери», - заявил заместитель городского головы Днепра Михаил Лысенко во время пресс-конференции 24 апреля.

По словам чиновника, представители «Весны ЛТД» оправдывают свой поступок тем, что пытались уложиться в сроки. Однако ситуацию это не спасает.

«Мы создаем черный список неблагонадежных подрядчиков. И общество «Весна ЛТД» будет стоять в нем под почетным первым номером. Поведение подрядчиков, которые позволяют себе так относиться к днепрянам, мы расцениваем как вызов», - отметил Михаил Лысенко.

Все ремонтные работы, в которых принимала участие «Весна ЛТД», тщательно проверят. Асфальт, который укладывали на жилмассиве Левобережный-3, будет полностью переложен заново - уже за средства генподрядчика.

В то же время, по информации заместителя мэра, сейчас в разных частях города отремонтировано более 80 дорог. В мэрии тщательно следят за качеством выполнения всех работ и замечают: проводить ремонты при неблагоприятных погодных условий можно только при условии использования специальной технологии.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский