Замглавы патрульной полиции Днепра стал участником резонансного ДТП (ФОТО)

18.04.2017 08:17

Вечером 16 апреля на трассе под Каменским, неподалеку от базы отдыха «Золотые пески» произошло ДТП с участием и. о. замначальника патрульной полиции в Днепре. Как сообщил активист Александр Слободенюк, водитель находился за рулем в состоянии алкогольного опьянения. По словам активиста, в ДТП пострадала и его спутница, также сотрудница патрульной полиции.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

В патрульной полиции Днепра прокомментировали данное ДТП на своей официальной странице в Facebook. Информация об аварии с участием служебного автомобиля Skoda Octavia, закрепленного за Управлением патрульной полиции в Днепре ДПП, поступила в Управление полиции в Днепре ДПП 16 апреля из приемного отделения Каменской городской больницы скорой медицинской помощи.

В ходе проверки было установлено, что 16 апреля около 19:00-20:00 на участке дороги от трассы Т-04-12 в сторону села Радостного (Радсела) произошло ДТП с участием служебного авто Skoda Octavia. Вследствие ДТП указанный автомобиль съехал в кювет и столкнулся с деревом, в результате чего пассажиры авто получили телесные повреждения.

В автомобиле находились: Максим Логвиненко, временно исполняющий обязанности заместителя начальника – начальника отдела мониторинга и аналитического обеспечения Управления патрульной полиции в Днепре ДПП, а также пассажирка 1995 года рождения, гражданское лицо.

Пострадавшие в ДТП с травмами различной степени тяжести были доставлены в реанимационного отделение Каменской горбольницы скорой помощи.

Проводится служебное расследование, о результатах которого Управление патрульной полиции Днепра пообещало проинформировать общественность.

Tc8PlwKOrwA

ZprcQOo6nSk

rR78_oxQVTs

Безымянный

Фото из социальных сетей

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет