Заместитель Коломойского призывает министров чаще заседать в зоне АТО

12.12.2014 16:30

Заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации Святослав Олейник призывает Кабинет министров как можно чаще проводить выездные заседания на территории зоны АТО, так как это поможет министрам лучше понять потребности Луганской и Донецкой областей и конкретные проблемы населенных пунктов.

Об этом он сказал в эфире телепередачи «Право на власть» на канале «1+1», передает videonews.com.ua.

«Мне очень нравится идея заседаний правительства на территории зоны АТО, потому что тогда у нас будет гораздо меньше пустых слов и гораздо больше конкретики, наполненности. Тогда бы мы точно сказали, что, например, в Красноармейске нужно вот это, а в другом населенном пункте — вот это», - отметил он.

Олейник считает, что такие заседания Кабмина должны проводится по четко спланированному графику, а не от случая к случаю.

Кроме выездных заседаний Кабмина, по мнению зампредседателя Днепропетровской ОГА, проблемные области должны регулярно посещать в рамках своей деятельности и отдельные министры.

«Если министры и их заместители будут с определенной периодичностью — раз в две, раз в три недели — работать по своему профилю в Донецкой и Луганской областях, то ситуация гораздо быстрее сдвинется вперед», - подчеркнул Олейник.

Напомним, в эфире этой телепрограммы Олейник также заявил, что Днепропетровская область не получила никаких денежных средств из центрального бюджета на размещение переселенцев из зоны АТО.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Федя
12.12.2014
а Олейник там часто заседает? пиариться и отжимать это вы умеете, а вот как родине послужить, так сразу в Израиль смываетесь, хотя да тут не ваша родина это всего лишь пространство для ваших дияний
Лада
12.12.2014
Олейник сам бы хоть разок в зону АТО сьездил вместе с Коломойским , а то только языком чесать умеет , щеки себе отъел, хомяк красномордый.
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат