Зама Филатова просят спасти школьников от погребов (ФОТО)

07.11.2016 10:05

Днепрянка Nata Tata‎ обратилась к заместителю городского головы Днепра Михаилу Лысенко с призывом зарыть погреба, которые находятся на пути следования учеников в школу.

Об этом она написала на странице заммэра в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Михаил, помогите предотвратить гибель или инвалидность учащихся школы №20 в ближайшие часы. Это в районе дома по адресу пр. Гагарина, 177. Погреба вырыты на пути следования учащихся в школу. Начальник ЖЭКа заявление от директора школы принимать отказывается. Глубина ям 5-6 м. Бомжи растащили погреба на металл. Помогите, пожалуйста!», - написала она.

Комментарии
Георгій
07.11.2016
До школи є цивілізований вхід а не перелаз ! Поставити одну секцію паркана і все ! А погріба потрібні людям особливо у кого нема балкону ! А влаштовувати істерику 5-6 метрів не треба !
Прохожий
07.11.2016
Некогда от погребов спасать, он от Погребова спасает!
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат