Зама Филатова просят спасти школьников от погребов (ФОТО)

07.11.2016 10:05

Днепрянка Nata Tata‎ обратилась к заместителю городского головы Днепра Михаилу Лысенко с призывом зарыть погреба, которые находятся на пути следования учеников в школу.

Об этом она написала на странице заммэра в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Михаил, помогите предотвратить гибель или инвалидность учащихся школы №20 в ближайшие часы. Это в районе дома по адресу пр. Гагарина, 177. Погреба вырыты на пути следования учащихся в школу. Начальник ЖЭКа заявление от директора школы принимать отказывается. Глубина ям 5-6 м. Бомжи растащили погреба на металл. Помогите, пожалуйста!», - написала она.

Комментарии
Георгій
07.11.2016
До школи є цивілізований вхід а не перелаз ! Поставити одну секцію паркана і все ! А погріба потрібні людям особливо у кого нема балкону ! А влаштовувати істерику 5-6 метрів не треба !
Прохожий
07.11.2016
Некогда от погребов спасать, он от Погребова спасает!
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось