Загид Краснов подал иск в Днепропетровский админ суд к 25 ОВК

29.10.2014 09:17

Загид Краснов подал иск в Днепропетровский админсуд к 25 ОВК о пересчете голосов на 8 УВК.

Об этом в своем фейсбуке заявил депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Предмет иска: при подсчете на 8 участках типа были допущены нарушения, которые были заактированы и на них поданы жалобы в ОВК, повлекшие невозможность установления результата. Требования: обязать ОВК пересчитать бюллетени на 8 участках. Заседание коллегиальное сегодня на 11-00», - написал Сергей Жуков.

Напомним, вечером 28 октября на 25 округе развязалась  упорная борьба между кандидатом от Блока Петра Порошенко Максимом Курячим и самовыдвиженцем Загидам Красновым.

Команда Загида Краснова заблокировала работу серверной и не давала возможности осуществить передачу данных для ЦИК Возле ОВК проходил стихийный митинг горожан против препятствования работы комиссии.

Комментарии
Тимур
29.10.2014
Подлец и есть подлец
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет