Загид Краснов купил фракцию БПП в Днепре, - СМИ

21.12.2016 18:45

В распоряжение редакции «Днепр. Новости online» оказались фото переписки депутата-сепаратиста Днепровского городского совета Загида Краснова с депутатами от фракции «Блок Петра Порошенко». В этих сообщениях Краснов благодарит депутата Максима Кучугуру и куратора депутата Северина Маринчука по имени Герман Назаренко за провал голосования по вопросу упорядочивания рекламы в Днепре.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Наше місто.


Также в сообщения видна переписка с главой Днепропетровского областного совета от БПП Глебом Прыгуновым.

Не секрет, что Загид Краснов является владельцем сети рекламных бородов в Днепре.

Также стоит отметить, что жители Днепра уже давно ждут от властей города приведение в порядок улиц и освобождение их от засилья рекламы.

Напомним, сегодня на сессии городского совета вопрос упорядочивания рекламных носителей в Днепре не был проголосован. Не голосовали: «Оппозиционный блок», «Громадська сила» (Загид Краснов) и фракция Блока Петра Порошенко.

По материалам: «Днепр. Новости online», Наше місто.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Валерия
23.12.2016
Это все фотомонтаж. Видно чётко что рукава рубашки на 3 ех фотографиях разные. не совпадают
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю