Загид Краснов: "Не будет никакой децентрализации"

28.01.2015 23:00

"Запомните мои слова, не будет никакой децентрализации. Потому что если человек дорвался до власти, то зачем ему отказываться от власти и половину денег отдавать на места?  Это возможно только там, где реально власть думает о стране. Я не вижу сегодня в стране такого руководства и таких депутатов, которые пошли бы на децентрализацию", - заявил днепропетровский политик и общественный деятель Загид Краснов, лидер ВОО «Громадська сила» в своем интервью изданию "Лица".

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Но я знаю, что будут предприняты действия, на которые спишут децентрализацию и скажут: «Вот это и есть та децентрализация, которую мы вам обещали». Например, скажут, что нам отдали часть акциза на бензин, алкоголь, табак и т.д., но промолчат, что забрали другие налоги, и все осталось на месте", - отметил он.

По его мнению, децентрализация – это когда губернатора выбирает народ прямым голосованием, а не назначает Президент.

"Я уверен, что такого не будет. Президент не может отказаться от влияния на регионы. Для того, чтобы мы пошли на определенные шаги, общество должно созреть для этого – морально, и нравственно. Но сегодня ни общество, ни законодательная, ни исполнительная власти к этому не готовы", - считает Загид Краснов. 

Фото: zagidkrasnov.com

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Комментарии
Андрей
23.02.2015
Габибулаев паразитирует на общественном мнении, при этом мало понимает смысл децентрализации, это не только возможность распределение денег на местах это и ответственность и отсутствие право на ошибку , ниже не кого нет!! А тебе загидин только $$$$$$$. на свалку истории вместе с Царевым!
поллитролог
28.01.2015
Без децентрализации база воспроизведения войны в Украине будет существовать всегда!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю