Задай вопрос Борису Филатову и получи ответ

24.11.2014 19:00

В среду, 26 ноября, в 11:00 новоизбранный народный депутат Борис Филатов примет участие в онлайн-конференции bigmir)net.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Нынешний заместитель губернатора Днепропетровской области Игоря Коломойского, адвокат и бизнесмен ответит на вопросы читателей о своих  планах в политике.

Также Борис Филатов расскажет о деятельности батальонов Днепр и Днепр-1.

Свой вопрос вы можете оставить, перейдя по ссылке.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Антон
24.11.2014
Здорово. Политики должны быть публичными.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю