За последние 2 месяца в Днепре за хамство уволили 3 водителей, - активист

25.05.2017 15:42

Общественный активист Иван Васючков заявил, что за последние два месяца в Днепре уволили 3 водителей, которые грубо вели себя со льготниками.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Ни один из них не найдет работы на маршрутах города и области. Но это, скорее, плата за хамское поведение, чем за отказ в перевозке льготников. Таких отказов в день по несколько сотен случаев… 

Остается лишь проводить профилактические беседы и надеяться, что в ближайшее время власть созреет решить проблему этого противостояния. Путей ее решения только мы предлагали с десяток, но не хватает главного - желания решить проблему и политической воли властей", - написал он.

Читайте также: В Днепре уволили водителя, который применил силу к льготнице

Комментарии
укр
25.05.2017
За последние 2 месяца в Днепре за хамство уволили 3 водителей, ДА НЕ ВОДИТЕЛИ ЭТО -ЭТО СЕПАРАТИСТЫ ЯРЫЕ СТОРОННИКИ ГИТЛЕРА ОККУПАНТА УКРАИНЫ КОТОРЫЕ МЕЧТАЮТ УНИЧТОЖИТЬ ,УНИЗИТЬ ПАТРИОТОВ УКРАИНЫ , ПОРА ЭТИХ ВРАГОВ УКРАИНЫ САДИТЬ МИНИМУМ НА 15 ЛЕТ И Т.Д. А ВЛАСТЬ ЧТО7777 А ВЛАСТЬ ЧЕШЕТ ОДНО МЕСТО И ДЕЛАЕТ ВИД ЧТО НИЧЕГО НЕ СЛУЧИЛОСЬ!!! И ЧТО ЭТО НЕ ПРАВДА????.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю