За ночь в центре Днепропетровска выросли 2 незаконных МАФа (ФОТО)

11.04.2016 09:41

На углу пр. Яворницкого (пр. Карла Маркса) и ул. Харьковской за ночь появилось 2 МАФа, уродующих центр города.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал днепропетровчанин Михаил Тонконогий, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Центральные районы патрулируются полицией довольно таки усердно, и днем, и ночью.

Но вот вышел я в банкомат на углу Яворницкого и Харьковской и вижу: за ночь выросли по двум сторонам два огромных несуразных МАФа. Прямо вот на самом городском проходняке. Созвонились с Русланом Морозом. В понедельник подам письмо относительно их законности», - пишет он.

Читайте также: В Днепропетровском горсовете – новые назначения.

Комментарии
Горожанин
11.04.2016
Вы посмотрите, что творится на улице Рабочей. Там ходить не возможно, тротуары заняты киосками. На улице Каверина люди вынужденны ходить по проезжей части. К власти в городе пришли отъявленные вруны. Филатов наврал людям, что будет очищать город от этого металлолома, а сам палец о палец не ударил. Позор вруну Филатову.
Филатов
11.04.2016
А вы тоже поверили в мою работу по уборке МАФов?
Fenia
11.04.2016
Их не демонтировать нужно, а взрывать или выжигать. Чтоб и пепла не оставалось. Может тогда установителям дойдет, что деньги выбрасываются на ветер. А так они у тех же коммунальщиков разобранные вчера киоски за тысячу гривен выкупают обратно и снова устанавливают. Клин клином ...
Лизунья
11.04.2016
Сжечь уродов!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю