За неделю в Мечникова доставили 11 тяжелораненых из зоны АТО

16.05.2017 09:29

11 новых тяжелораненых в Днепре. Их доставили в больницу имени Мечникова за последнюю неделю. Трое прибыли только за выходные. У всех - тяжелые поражения головы, шеи, груди, живота и конечностей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

С Авдеевки доставили двух: военного и гражданского. Бойцу обломок пробил левый висок, прошел через весь череп и остановился у правого. Парня сразу прооперировали, на вечер понедельника он еще был в коме. Другой пострадавший - гражданский. Операцию ему делали 6:00. Три входные ранения в лобной зоне, все обломки остались внутри. Сделали трепанацию черепа, сейчас состояние немного наладилось. Третий пострадавший - со Светлодарского дуги. Обломки пробили кости лба, вылетели через затылок.

«Все на аппаратах искусственной вентиляции легких. Они самостоятельно не смогут дышать еще много времени. Им нужна реанимация, интенсивная терапия, которая будет длиться неделями. Ранения изначально несовместимые с жизнью. Мы стараемся сделать так, чтобы эти ребята хотя бы открыли глаза и сумели общаться с близкими и родными», - говорит главврач ОКБ им. Мечникова Сергей Рыженко.

Читайте также: В 16-й горбольнице Днепра снова нечем кормить больных, - волонтер

Комментарии
Днепр
16.05.2017
В Мечникова уже давно пора вертолетную площадку сделать. Из Краматорска до Днера вертушке час лету. И еще полчаса теряют из аэропорта в Мечникова. Рашка нам гадить будет всегда, а быстрая доставка раненых позволит спасти больше жизни защитников.
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат