За маршрутками Днепропетровска можно следить онлайн

11.03.2016 12:45

Заработал сайт, на котором можно в режиме реального времени отслеживать нужные вам маршрутки Днепропетровска, снова включились электронные табло на крупных остановках, а скоро там должны появиться еще и QR-коды, помогающие следить за нужными номерами маршрутов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как это работает?

Итак, вы хотите синхронизировать свой подход к остановке с прибытием на нее маршрутки. Все просто: заходим на сайт gortrans.com.ua, нажимаем на «поиск маршрута» и выбираем городской или областной маршрут.

фото1

После того, как мы выбрали номер маршрута, на карте появляются машинки, отражающие реальное место пребывания нужной вам маршрутки на данный момент. Сайт обновляется каждые 10 секунд, поэтому просчитать, через сколько минут придет маршрутка, можно достаточно точно.

фото2 (1)

Пока еще точное время прибытия маршрутки вы можете прикинуть на глаз, зная, где сейчас проходит автомобиль. Но в скором времени разработчики добавят и функцию просчета времени – для этого, после выбора номера маршрута, нужно будет нажать на карте на вашу остановку, и все. Пока же узнать время могут только счастливчики на остановках, оборудованных табло и QR-кодами.  Кстати, о QR-кодах: если на остановке вы увидите такую наклейку, то сразу сканируйте ее, чтобы узнать, через какое время придет ваша маршрутка и сколько придется ждать следующей, если в эту вы, например, не влезете.

Гортранс

Сайт адаптирован как под стационарные компьютеры, так и под мобильные гаджеты, никакого скачивания не требует. Кроме того, здесь же можно найти много всяких полезностей вроде аварийных телефонов, номеров служб такси, маршрутов электротранспорта, адреса вокзалов, станций и аэропортов – в общем, все, что может пригодиться в дороге, независимо от ее дальности.

Идею с сайтом одобрили и в транспортной комиссии горсовета, так что можно рассчитывать на дальнейшее развитие сервиса.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю