За маршрутками Днепропетровска можно следить онлайн

11.03.2016 12:45

Заработал сайт, на котором можно в режиме реального времени отслеживать нужные вам маршрутки Днепропетровска, снова включились электронные табло на крупных остановках, а скоро там должны появиться еще и QR-коды, помогающие следить за нужными номерами маршрутов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как это работает?

Итак, вы хотите синхронизировать свой подход к остановке с прибытием на нее маршрутки. Все просто: заходим на сайт gortrans.com.ua, нажимаем на «поиск маршрута» и выбираем городской или областной маршрут.

фото1

После того, как мы выбрали номер маршрута, на карте появляются машинки, отражающие реальное место пребывания нужной вам маршрутки на данный момент. Сайт обновляется каждые 10 секунд, поэтому просчитать, через сколько минут придет маршрутка, можно достаточно точно.

фото2 (1)

Пока еще точное время прибытия маршрутки вы можете прикинуть на глаз, зная, где сейчас проходит автомобиль. Но в скором времени разработчики добавят и функцию просчета времени – для этого, после выбора номера маршрута, нужно будет нажать на карте на вашу остановку, и все. Пока же узнать время могут только счастливчики на остановках, оборудованных табло и QR-кодами.  Кстати, о QR-кодах: если на остановке вы увидите такую наклейку, то сразу сканируйте ее, чтобы узнать, через какое время придет ваша маршрутка и сколько придется ждать следующей, если в эту вы, например, не влезете.

Гортранс

Сайт адаптирован как под стационарные компьютеры, так и под мобильные гаджеты, никакого скачивания не требует. Кроме того, здесь же можно найти много всяких полезностей вроде аварийных телефонов, номеров служб такси, маршрутов электротранспорта, адреса вокзалов, станций и аэропортов – в общем, все, что может пригодиться в дороге, независимо от ее дальности.

Идею с сайтом одобрили и в транспортной комиссии горсовета, так что можно рассчитывать на дальнейшее развитие сервиса.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет