За маршрутками Днепропетровска можно следить онлайн

11.03.2016 12:45

Заработал сайт, на котором можно в режиме реального времени отслеживать нужные вам маршрутки Днепропетровска, снова включились электронные табло на крупных остановках, а скоро там должны появиться еще и QR-коды, помогающие следить за нужными номерами маршрутов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как это работает?

Итак, вы хотите синхронизировать свой подход к остановке с прибытием на нее маршрутки. Все просто: заходим на сайт gortrans.com.ua, нажимаем на «поиск маршрута» и выбираем городской или областной маршрут.

фото1

После того, как мы выбрали номер маршрута, на карте появляются машинки, отражающие реальное место пребывания нужной вам маршрутки на данный момент. Сайт обновляется каждые 10 секунд, поэтому просчитать, через сколько минут придет маршрутка, можно достаточно точно.

фото2 (1)

Пока еще точное время прибытия маршрутки вы можете прикинуть на глаз, зная, где сейчас проходит автомобиль. Но в скором времени разработчики добавят и функцию просчета времени – для этого, после выбора номера маршрута, нужно будет нажать на карте на вашу остановку, и все. Пока же узнать время могут только счастливчики на остановках, оборудованных табло и QR-кодами.  Кстати, о QR-кодах: если на остановке вы увидите такую наклейку, то сразу сканируйте ее, чтобы узнать, через какое время придет ваша маршрутка и сколько придется ждать следующей, если в эту вы, например, не влезете.

Гортранс

Сайт адаптирован как под стационарные компьютеры, так и под мобильные гаджеты, никакого скачивания не требует. Кроме того, здесь же можно найти много всяких полезностей вроде аварийных телефонов, номеров служб такси, маршрутов электротранспорта, адреса вокзалов, станций и аэропортов – в общем, все, что может пригодиться в дороге, независимо от ее дальности.

Идею с сайтом одобрили и в транспортной комиссии горсовета, так что можно рассчитывать на дальнейшее развитие сервиса.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат