За 4 месяца на Днепропетровщине на 45 тыс избирателей стало больше?

25.09.2014 15:35

При сравнении количества избирателей на избирательных участках в пенитенциарных заведениях Днепропетровщины был установлен факт увеличения ориентировочного количества избирателей на 15-20% по сравнению с Президентской кампанией 2014 года.

Такой резкий рост за 4 месяца дало основание считать, что на остальных участках также будет наблюдаться изменчивость этого показателя. Чтобы установить характер изменений, проведено сравнение количества избирателей по Президентской и Парламентской избирательным кампаням 2014 года по Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Общее изменение количества от проведения внеочередных выборов Президента Украины к внеочередным парламентским выборам составляет 45 780 человек, что почти равно количеству избирателей в таких районах как Апостоловский или Павлоградский, или в таких городах как Першотравенск или Желтые Воды.

Для анализа организация ОПОРА использовала данные Центральной избирательной комиссии, опубликованные на официальном сайте.

В расчет взяты данные только по обычным избирательным участках.

Согласно данным ЦИК, общее количество избирателей на обычных избирательных участках при проведении выборов Президента Украины составляла 2 608 542 человек, на внеочередных парламентских выборах - 2 654 322 человек. То есть, количество зарегистрированных на Днепропетровщине избирателей увеличилось на 45 780 человек (1,76% от количества на выборах Президента Украины).

В общем, почти по всем административным единицам Днепропетровщины наблюдается увеличение ориентировочной числа избирателей. Уменьшение характерно только для Межевского и Покровского районов. Следует отметить, что оба района граничат с Донецкой областью.

«Наибольший прирост количества избирателей наблюдается в промышленно развитых и густонаселенных районах, где большинство предприятий принадлежит олигархическим кланам, связанным с предыдущей властью. Функционеры этих политических сил в текущей избирательной кампании массово баллотируются в списках Оппозиционного блока. Это дает основание ожидать злоупотребления административным ресурсом Днепропетровщины при проведении нынешней парламентской кампании», - говорится в выводах исследования.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю