ЗНО-2015: До 15 грудня триває прийом заявок для складання пробної сесії тестувань

01.12.2014 14:01

Пробне ЗНО проведуть з урахуванням усіх цьогорічних нововведень. Подача заявок триває до 15 грудня. Попереднє оцінювання нового зразка рекомендують пройти також і десятикласникам. Вартість одного тестового зошита складає 89 грн. На Дніпропетровщині пробне оцінювання пройде 21 та 28 березня 2015 року.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Наразі випробувати свої знання з Української мови на базовому рівні вже виявили бажання 2,9 тис людей, спробувати скласти поглиблений тест мають намір 3,2 тис майбутніх абітурієнтів. Для проходження тестів з математики на базовому рівні зареєструвався 861 мешканець області, на поглиблений рівень подано 1,7 тис заявок. У 2015 році тести двох рівнів складності передбачені з цих двох предметів.

Також цьогоріч у списку популярних предметів пробного ЗНО традиційно залишається історія України – її попередньо складатимуть 922 майбутніх вступників. Для складання пробних тестів з англійської надійшло вже 796 реєстраційних анкет.

Найменшу кількість заявок на пробне оцінювання поки що надійшло для складання російської – їх усього 8.

Читайте також: Минобразования предлагает вернуть 12-летнее обучение в школах

Зазначимо, що у 2015 році відбулися зміни також у механізмі підведення підсумків ЗНО. Замість кількості балів у систему оцінювання вводять рівні «склав»/«не склав». Конкурентоздатним буде вважатися сертифікат від 100 балів, а необхідний для вступу поріг визначатимуть вже у вишах.

Разом з тим, у цьому році у переліку тестувань не буде Всесвітньої історії та Всесвітньої літератури. Це пояснюють тим, що виші практично не вимагають складати ці дисципліни при вступі і, здебільшого, обидва предмети є альтернативними.

Пробне тестування з української мови та літератури пройде 21 березня 2015 року. Через тиждень, 28 березня, відбудуться тестування з інших предметів.

Усі тести будуть складені вже за новими стандартами, відповідно до завдань основної сесії ЗНО.

Читайте також: Дніпропетровщина стала пілотним регіоном у проекті Європейського фонду освіти

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що податкові пільги, порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно Податковим кодексом України (далі – ПКУ), рішеннями органів місцевого самоврядування, прийнятими відповідно до ПКУ (п. 30.5 ст. 30 ПКУ).

Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (далі – Порядок № 1233) та Звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).

Порядок № 1233 є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до ПКУ не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. 1 Порядку № 1233).

Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом                  40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку № 1233, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

З урахуванням викладеного, суб’єкти господарювання, прибуток яких відповідно до норм ПКУ звільняється від оподаткування, повинні подавати Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

У Довіднику пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків та зборів, інших обов’язкових платежів зазначено всі коди податкових пільг.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 необхідно користуватись Довідником податкових пільг, що є втратами доходів бюджету № 91/1 та Довідником інших податкових пільг № 91/2, які розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у банері «Довідники».

 

Подробнее

Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області.

За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Звернення, кваліфіковані за тематикою як «скарга на корупційні дії працівників органів фіскальної служби», на розгляд ГУ ДФС у Дніпропетровській області не надходили.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат