"ЗАСТУП" намерен защитить права аграриев в Раде

17.09.2014 16:46

На III съезде партии «Всеукраинское аграрное объединение «ЗАСТУП» ее лидер Вера Ульянченко заявила, что их аграрная политсила вступила в предвыборную.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Новая партия «ЗАСТУП» заявила о своих намерениях защищать украинских аграриев и развивать сельские территории.

«Мы хотим, чтобы наконец-то в Верховной Раде появилось достойное представительство аграриев. Большинство членов политсилы - новые лица в украинском политикуме. Хочу отметить, что в составе партии нет олигархов», - отметила заместитель лидера партии Ирина Синявская.

Во время съезда «ЗАСТУП» представил комплексную программу по развитию сельских территорий и возрождения агросектора «За родную землю!». Согласно программе, политсила будет отстаивать интересы национальных производителей при вступлении в ЕС, децентрализацию власти, проведение земельной реформы, помощь малому и среднему агробизнесу, развитие сельской кооперации и поддержание традиций села.

Своей деятельностью «ЗАСТУП» планирует равняться на Польскую Аграрную партию, которая во время подписания соглашения с ЕС получила выгодные условия для местных агропроизводителей.

В списках аграрной политсилы тысячи фермеров, сельхозпроизводителей, сельские, поселковые головы, мэры райцентров, ученые и сельская интеллигенция.

«В первую пятерку избирательного списка входит действующий глава сельского совета. А еще, большую часть партии составляют женщины. Такого состава нет ни у одной политической партии», - сообщила Вера Ульянченко.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю