З потягу «Кривий Ріг – Москва» зсадили російських акторів з серіалу «Свати»

09.11.2016 10:01

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла, що 8 листопада під час прикордонного контролю потягу "Кривий Ріг - Москва" були виявлені громадяни РФ Добринін М. і Артемьєва Л. - актори, яким на 3 роки заборонено в'ізд в Украіну.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

"Всім хочеться хороших новин. І вони в нас є. Як повідомляють наші чудові украінські прикордонники , 8 листопада під час прикордонного контролю потягу "Кривий Ріг - Москва" були виявлені громадяни РФ Добринін М. і Артемьєва Л. (вони ж актори серіалу "Свати", що незаконно в'іжджали в украінський Крим і паплюжили Украіну). Попереджено про порушеннями ними украінського законодавства. Ім заборонено в'ізд в Украіну на три роки. Захищаємо украінський прострір", - написала вона.

Читайте также: Сепаратистов нужно сажать в тюрьму или высылать в Россию, - волонтер.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось