З потягу «Кривий Ріг – Москва» зсадили російських акторів з серіалу «Свати»

09.11.2016 10:01

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла, що 8 листопада під час прикордонного контролю потягу "Кривий Ріг - Москва" були виявлені громадяни РФ Добринін М. і Артемьєва Л. - актори, яким на 3 роки заборонено в'ізд в Украіну.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

"Всім хочеться хороших новин. І вони в нас є. Як повідомляють наші чудові украінські прикордонники , 8 листопада під час прикордонного контролю потягу "Кривий Ріг - Москва" були виявлені громадяни РФ Добринін М. і Артемьєва Л. (вони ж актори серіалу "Свати", що незаконно в'іжджали в украінський Крим і паплюжили Украіну). Попереджено про порушеннями ними украінського законодавства. Ім заборонено в'ізд в Украіну на три роки. Захищаємо украінський прострір", - написала вона.

Читайте также: Сепаратистов нужно сажать в тюрьму или высылать в Россию, - волонтер.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю