З Дніпропетровщини до зони АТО відправили відремонтовані танк та БМП (ФОТО)

12.12.2014 16:49

На Дніпропетровщині продовжують ремонтувати постраждалу під час бойових дій на сході країни техніку, а також збирати теплі речі та продукти харчування для солдатів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Зокрема, на території Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу відремонтовані БМП-2 і танк Т-64. Також волонтери зібрали необхідні бійцям теплі речі та продукти харчування, які завантажені до бронетехніки та будуть відправлені до зони АТО. Все отримають військові ОК «Південь».

«Дніпропетровщина – буферна зона. Тут є і можливості, і спеціалісти, які зацікавлені допомогти українській армії. Регіон готовий отримувати державні замовлення на ремонт військової техніки», - сказав радник губернатора Олексій Салкоч.

Це не перша військова техніка, яку ремонтує завод. У жовтні завод вже відремонтував БМП-2, яку передали військовослужбовцям ОК «Південь».

Підприємство підготувало необхідний майданчик для ремонту техніки. Роботи з її відновлення фінансує Фонд оборони країни.

«Ми задоволені результатом. Раді, що є люди, які допомагають нашим військовим. Гроші, які надходять до Фонду спрямовуються на важливу справу. За останні півтора місяці на Дніпропетровщині відремонтовано 15 одиниць вантажної техніки, яка сьогодні використовується нашими військовими в АТО. Це КАМАЗи, ЗІЛи, УРАЛи. Такі ремонти відбуватимуться й надалі, щоб покращити якість несення служби солдатам, які захищають рідну землю», - Олексій Салкоч.

Як розповіли на заводі, тут планується відремонтувати ще 40 БМП-2, 5 танків, 2 зенітно-самохідних установки "Шилка" та 6 зенітно-ракетних гарматних комплексів «Тунгуска».

Крім цього на Дніпропетровщині ремонтом військової техніки займаються ПП  «Д.В. Верховінін», ПП «В.В.Лук’яненко», «МАЗ – центр Дніпропетровськ», ПВСП СТО “Карлссон”, «Паритет – СП», ТОВ ВКФ «Ігрек».

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю