Юрий Райхель: "Цензура в Украине запрещена"

05.08.2014 15:14

"Введение чрезвычайного положение в медиа-пространстве напоминает мне попытку создания очередной бюрократической структуры, созданной неизвестно для чего, потребляющей государственные деньги, которым можно было бы найти более эффективное использование", - заявил политический обозреватель Юрий Райхель во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, посвященной чрезвычайному положению в СМИ. Об этом сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

"Нужно заимствовать чужой эффективный опыт. Если речь идет об иновещании – и телевизионном, и радио, и газеты – для зарубежной аудитории, это задача государства. И для такой цели вполне возможно создание Государственной структуры, которая финансировала бы производство украинского продукта на иностранных языках для зарубежного зрителя, слушателя или читателя. Это крайне необходимо! Мы сейчас пожинаем плоды того, что мы не можем, например, в Европе эффективно противодействовать наступательной тактике российской пропаганды", - сказал Юрий Райхель. 

По его мнению, никакого бюрократического регулирования для украинского медиа-пространства не должно быть в принципе. Единственным регулирующим органом может быть либо профессиональный союз, как, например, в Швеции или Германии, который вырабатывает определенные этические нормы журналистского поведения. Второй вариант – когда вообще никаких органов нет внутри страны и журналисты вольны.

"А если что-то написал не так, то для этого есть юридические органы и юридические процедуры. И никакое чрезвычайное положение в медиа-пространстве не должно на это влиять. С точки зрения пропаганды за рубежом – да, такой орган нужен и его, кстати, нужно достаточно финансировать. Внутри – никакой бюрократии, никаких надзирающих, регулирующих, разрешающих, и тем более, запрещающих органов быть не может в принципе, потому что это нарушение Конституции, в которой четко написано – «Цензура в Украине запрещена», - заявил политический обозреватель Юрий Райхель.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский