Юрий Вилкул: "Кривой рог - территория безопасности"

29.07.2014 17:41

Мэр Кривого Рога Юрий Вилкул выступил с новой инициативой - «Кривой Рог - территория безопасности». Об этом сообщает 0564.ua

Он считает, что именно эта программа должна объединить криворожан, разные политические силы, общественные организации, руководство предприятий.

"Сегодня Кривой Рог - мирное и безопасный город. Сюда едут люди, испытавшие на себе все тяготы боевых действий. Сюда едут студенты, у которых нет шанса начать обучение в родных городах. Сюда везут детей из восточных регионов", - отметил Юрий Вилкул.

Поддержание общественного порядка, обеспечение безопасности горожан должны стать делом каждого жителя Кривого Рога, считает городской голова: "Наша общая задача - сделать так, чтобы Кривой Рог всегда был символом безопасной, мирной жизни - и для самих горожан и для всех, кто ищет у нас защиты и поддержки", - сказал Юрий Вилкул.

Мэр сообщил, что готов сотрудничать со всеми политическими силами, чтобы вместе искать и находить решения, которые позволят сделать жизнь в Кривом Роге безопасной- сегодня, завтра и всегда.
В ближайшее время будет создан Общественный совет «Кривой Рог - территория безопасности» в которую войдут представители районных советов, правоохранительных органов, представители предприятий города и общественных организаций. Совет будет оперативно анализировать потенциальные угрозы безопасности в городе и пути их устранения.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат