Як у Дніпрі пройшов фестиваль «Студреспубліка»

11.07.2018 17:00

Традиційно фестиваль «Студреспубліка» відбувся на Монастирському острові в останні вихідні червня. Кількість учасників сягала 350 чоловік, більшість з яких - вже досвідчені студреспубліканці.

Про це головний організатор фестивалю Микита Стецюк розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«Окрім дофестивальних заходів, на кшталт Фесту до дня захисту дітей, Квесту, Суботнику та Флешмобу, за які команди також отримували бали, на території самої «Студреспубліки» було проведено 25 додаткових субфестів. Учасники мали змогу вибороти бали для своїх команд у спортивних, інтелектуальних та творчих змаганнях. Варто зазначити, що унікальність Студреспубліки Dnepr Style та її несхожість на інші - саме в різноманітті факультативної діяльності», - сказав він.

Читайте також: Чим публічні консультації можуть допомогти Дніпру

Щодня політиками фестивалю обговорювались та висувались ідеї, впровадження яких мало на меті покращення життя громадян Студреспубліки. Були прийняті наступні законопроекти:

про посилення охорони території проведення СР;

про пожежну безпеку на території СР;

про поширення робочих місць для медичного персоналу з метою забезпечення охорони здоров’я громадян та гостей СР;

«Цікавим та ефективним нововведенням цього року стала організація судових процесів. Верховний Суддя Дніпровської Студентської Республіки вирішував спірні питання, приймав позиви та розглядав скарги, спираючись виключно на Положення СР та законодавство України. То ж, всі законопроекти політиків мають юридичне підґрунтя та готові до впровадження», - зазначив організатор.

За результатами дебатів та виборів, новим мером Студреспубліки Dnepr Style було обрано Гальцева Костянтина Олександровича, автора законопроекту про охорону здоров’я на СР, представника Дніпровської медичної академії.

Місця в магістраті було розподілено наступним чином:

 • ● Манін Роман ДНУЖТ
 • ● Рудь Влад ДНУ
 • ● Ткаченко Миколай ДНУ
 • ● Рашкевич Олександр ДМА
 • ● Шерстюк Христина НМетАУ
 • ● Кізима Олексій НГУ
 • ● Кінебас Олександр УДХТУ
 • ● Кононенко Юлія ДДАЕУ
 • ● Баранчук Владислав ДМА
 • ● Войченко Богдан УТДФ

«Поточні бали команд упродовж трьох днів підсумовувалися, але картина до останнього не була ясною, через те, що цьогорічний фестиваль вважається найнепередбачуванішим. Також, вперше за весь час проведення Студреспубліки злагодженість команди оргкомітету та співпраця з командами забезпечили випередження таймінгу в середньому на півтори години», - додав Микита Стецюк.

 За загальним заліком переможні місця розподілилися наступним чином:

 • 1 місце - Дніпровська Державна медична академія
 • 2 місце - Дніпровський Національний університет ім. О. Гончара
 • 3 місце - Український Державний хіміко-технологічний університет.

Отже, спільною думкою учасників на організаторів було єдине: Студреспубліка Dnepr Style 2018 пройшла дуже вдало, і всі сили, вміння та креативність будуть продемонстровані вже у серпні на Всеукраїнській Студентській Республіці.

Комментарии
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось