Як у Дніпрі пройшов фестиваль «Студреспубліка»

11.07.2018 17:00

Традиційно фестиваль «Студреспубліка» відбувся на Монастирському острові в останні вихідні червня. Кількість учасників сягала 350 чоловік, більшість з яких - вже досвідчені студреспубліканці.

Про це головний організатор фестивалю Микита Стецюк розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«Окрім дофестивальних заходів, на кшталт Фесту до дня захисту дітей, Квесту, Суботнику та Флешмобу, за які команди також отримували бали, на території самої «Студреспубліки» було проведено 25 додаткових субфестів. Учасники мали змогу вибороти бали для своїх команд у спортивних, інтелектуальних та творчих змаганнях. Варто зазначити, що унікальність Студреспубліки Dnepr Style та її несхожість на інші - саме в різноманітті факультативної діяльності», - сказав він.

Читайте також: Чим публічні консультації можуть допомогти Дніпру

Щодня політиками фестивалю обговорювались та висувались ідеї, впровадження яких мало на меті покращення життя громадян Студреспубліки. Були прийняті наступні законопроекти:

про посилення охорони території проведення СР;

про пожежну безпеку на території СР;

про поширення робочих місць для медичного персоналу з метою забезпечення охорони здоров’я громадян та гостей СР;

«Цікавим та ефективним нововведенням цього року стала організація судових процесів. Верховний Суддя Дніпровської Студентської Республіки вирішував спірні питання, приймав позиви та розглядав скарги, спираючись виключно на Положення СР та законодавство України. То ж, всі законопроекти політиків мають юридичне підґрунтя та готові до впровадження», - зазначив організатор.

За результатами дебатів та виборів, новим мером Студреспубліки Dnepr Style було обрано Гальцева Костянтина Олександровича, автора законопроекту про охорону здоров’я на СР, представника Дніпровської медичної академії.

Місця в магістраті було розподілено наступним чином:

 • ● Манін Роман ДНУЖТ
 • ● Рудь Влад ДНУ
 • ● Ткаченко Миколай ДНУ
 • ● Рашкевич Олександр ДМА
 • ● Шерстюк Христина НМетАУ
 • ● Кізима Олексій НГУ
 • ● Кінебас Олександр УДХТУ
 • ● Кононенко Юлія ДДАЕУ
 • ● Баранчук Владислав ДМА
 • ● Войченко Богдан УТДФ

«Поточні бали команд упродовж трьох днів підсумовувалися, але картина до останнього не була ясною, через те, що цьогорічний фестиваль вважається найнепередбачуванішим. Також, вперше за весь час проведення Студреспубліки злагодженість команди оргкомітету та співпраця з командами забезпечили випередження таймінгу в середньому на півтори години», - додав Микита Стецюк.

 За загальним заліком переможні місця розподілилися наступним чином:

 • 1 місце - Дніпровська Державна медична академія
 • 2 місце - Дніпровський Національний університет ім. О. Гончара
 • 3 місце - Український Державний хіміко-технологічний університет.

Отже, спільною думкою учасників на організаторів було єдине: Студреспубліка Dnepr Style 2018 пройшла дуже вдало, і всі сили, вміння та креативність будуть продемонстровані вже у серпні на Всеукраїнській Студентській Республіці.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат