В Кривом Роге "отжали" школу №54 под мебельную мастерскую?

07.05.2015 14:00

5 мая общественные активисты Кривого Рога и малая группа представителей школы №54 устроили мини пикеты перед горпрокуратурой, СБУ и УВД города с вручением каждой из этих организаций заявления о совершении преступления должностными лицами, которые инициировали ликвидацию школы, передает "Общественное телевидение Кривой Рог".

29 апреля 2015 года на сессии горсовета депутаты проголосовали за закрытие школы № 54 не особо вдумываясь в суть проблемы, т.е. в принципе как обычно они все время и поступают. Если пришло указание "сверху" - нужно просто
проголосовать так, как говорит местный кормчий. 

Читайте также: Колишнього радника Коломойського звинуватили у злочині

Жители поселка Большевик собрали более 450 подписей в поддержку школы, но их мнение и санитарные нормы (не более 0,5 км до школы) тоже были проигнорированы.
В результате проведенного расследования общественностью были вскрыты факты, что заинтересованные лица сфальсифицировали основания для ликвидации СШ №54.


А самое главное, то что ликвидация школы №54 происходит в интересах частного предпринимателя Почапского Олега Дмитриевича, который давно посягает на строения и земельный участок школы №54 и который уже частично её поглотил, устроив мебельное производство на базе школьных мастерских. 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю