Виктория Шилова стала кандидатом в нардепы

29.09.2014 16:16

Скандальная журналистка и политик, депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова принимает участие в парламентских выборах народных депутатов Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Виктория Шилова баллотируется в Верховную Раду по избирательному списку партии «Солідарність жінок України» под третьим номером.

Основные известные сведения о кандидате в нардепы: 24 января 2007 исполняющий обязанности председателя Госкомитета телевидения и радиовещания Анатолий Мураховский своим приказом назначил Викторию Шилову гендиректором Днепропетровской областной  ТРК.

В июле 2009 года уволена с должности генерального директора Днепропетровского государственного канала.

Депутат Днепропетровского областного совета. Глава постоянной комиссии по вопросам связей с объединениями граждан и средствами массовой информации (с 2006 года).

Бывший член Всеукраинского объединения «Громада». В 2006 году была кандидатом в нардепы Украины от Блока Лазаренко - № 5 в списке.

Бывший член Социалистической партии, бывший член Радикальной партии Олега Ляшко.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Избиратель
29.09.2014
Эх, жаль, что по спискам! Собрать бы их всех в одном округе - Шилову, Кожушко, Игоря Руденко, Костю Писаревского, Вову Марченко - вот была бы заруба маргиналов!!!!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский