Виктория Шилова стала кандидатом в нардепы

29.09.2014 16:16

Скандальная журналистка и политик, депутат Днепропетровского областного совета Виктория Шилова принимает участие в парламентских выборах народных депутатов Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Виктория Шилова баллотируется в Верховную Раду по избирательному списку партии «Солідарність жінок України» под третьим номером.

Основные известные сведения о кандидате в нардепы: 24 января 2007 исполняющий обязанности председателя Госкомитета телевидения и радиовещания Анатолий Мураховский своим приказом назначил Викторию Шилову гендиректором Днепропетровской областной  ТРК.

В июле 2009 года уволена с должности генерального директора Днепропетровского государственного канала.

Депутат Днепропетровского областного совета. Глава постоянной комиссии по вопросам связей с объединениями граждан и средствами массовой информации (с 2006 года).

Бывший член Всеукраинского объединения «Громада». В 2006 году была кандидатом в нардепы Украины от Блока Лазаренко - № 5 в списке.

Бывший член Социалистической партии, бывший член Радикальной партии Олега Ляшко.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Избиратель
29.09.2014
Эх, жаль, что по спискам! Собрать бы их всех в одном округе - Шилову, Кожушко, Игоря Руденко, Костю Писаревского, Вову Марченко - вот была бы заруба маргиналов!!!!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет