Выявлено 63 случая подкупа избирателей со стороны кандидатов и партий

16.10.2014 14:37

Подкуп избирателей и применения административного ресурса остаются ключевыми проблемами избирательного процесса в Украине, хотя их масштабы в разы меньше по сравнению с 2012 годом. В течение официального избирательного процесса зафиксировано 63 инцидента с признаками подкупа избирателей и 35 случаев применения административного ресурса.

Об этом сообщает Интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Проявления подкупа избирателей были зафиксированы в агитационных кампаниях 52 субъектов избирательного процесса (кандидаты и партии) в 44 из 213 одномандатных округов. Почти 70% нарушений, связанных с подкупом избирателей, касающиеся деятельности кандидатов самовыдвиженцев. Наиболее распространенным методом подкупа стало предоставление избирателям бесплатно или на льготных условиях товаров и услуг (38 из 63 случаев).

Почти 30% злоупотреблений административным ресурсом на выборах связано с кандидатами самовыдвиженцами. Чаще злоупотребления доступом кандидатов к власти проявлялись путем нарушения законодательного запрета проводить предвыборную агитацию во время официальных мероприятий, организованных органами власти, государственными или коммунальными учреждениями (20 из 35 случаев). Случаи применения административного ресурса на выборах пока не носят массового характера, способствует конкурентности предвыборной гонки в 2014 году.

Отсутствие адекватного наказания для нарушителей законодательства и неэффективность реагирования правоохранительных органов создали условия для применения кандидатами незаконных методов предвыборной борьбы. 

По состоянию на 14 октября наблюдателями ОПОРЫ выявлено 63 случая подкупа избирателей со стороны кандидатов и партий. Чаще проявления подкупа избирателей фиксировались в агитационной активности кандидатов-самовыдвиженцев (44 случая). Зато кандидаты от «Блока Петра Порошенко» (6 случаев), «Народного Фронта» (6), ВО «Батькивщина» (2), Аграрного объединения «Заступ» (2), партии Сергея Тигипко «Сильная Украина» (2) , «Оппозиционного блока» (1) значительно реже фигурировали в инцидентах, связанных с подкупом избирателей.

Источник: ОПОРА

Комментарии
Последние записи в блогах

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский