Введены новые графики веерных отключений по Днепропетровщине

23.12.2014 10:55

Областные ТЭС увеличили свою мощность, а Павлоградские шахты повысили объемы добычи угля. Все из-за катастрофической нехватки твердого топлива в Украине. В результате изменился график веерных отключений на более удобный для людей, пишет 34. ua.

В Украине 150 угледобывающих шахт. 69 из них сегодня не работают. В Луганской области из-за разрушенной инфраструктуры железной дороги из зоны боевых действий не могут вывезти 2,5 млн тонн добытого угля. Чтобы компенсировать дефицит электроэнергии, областные ТЭС в 1,5 раза увеличили свою мощность. Досрочно выполняют годовой план и павлоградские горняки. До нового года обещают получить почти 19 млн тонн твердого топлива.

Читайте также: Днепропетровщина соблюдает граничные нормы потребления электричества, - Укрэнерго

Несмотря на экстренную работу шахтеров, в Украине все равно не хватает электричества. Графики отключения до сих пор остаются актуальными, но сделали их более удобными. Если график вводится, то с 08:00 до 23:00. Отключение каждого района будет длиться не более 3 часов.

Напомним, графики отключений света введены по всей Украине. Если их не использовать — это приведет к снижению частоты в энергосистеме и, как следствие, массовому обесточиванию потребителей. Команду об отключении ежедневно без предупреждения дает национальная энергетическая компания «Укрэнерго». Ведь все зависит от уровня дефицита электроэнергии в системе. На Днепропетровщине энергопоставщик («ДТЭК Днепрооблэнерго») вместе с районными администрациями и главным управлением ГСЧС подписали меморандумы отключений. А еще в новые графики отключений вписали детские сады и школы. Обесточивать там будут после 17:00. Больницы и котельные в списки не включали.

Читайте также: Нардеп Купрій обіцяє Ахметову націоналізацію

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский