Втрат на 1 млн грн виявили на Дніпропетровському тепловозоремонтному заводі

18.09.2017 10:45
56
Автор:

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1 млн грн.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням наПрес-службу Східного офісу Держаудитслужби.
Зокрема, згадане товариство переказало ТОВ «Толк» 400 тис. грн та ПП «Укрексімпром» майже 350 тис. грн за непоставлений товар, а також не вжило претензійно-позовних заходів щодо стягнення цих коштів.
Крім того, товариство безпідставно переказало майже 266 тис. грн на виплату надбавок, премій, матеріальної допомоги стороннім особам, які є не робітниками ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», а штатними працівниками профспілкового комітету.
За недотримання законодавства з фінансових питань на посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.
Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,