Вслед за Саакашвили в Украину предлагают вернуть Корбана

11.09.2017 13:30

Известный политический и медиа консультант Никита Потураев после событий на украино-польской границе предлагает вернуть в страну таким же способом бывшего главу политсовета партии УКРОП Геннадия Корбана.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если львовяне приютили одного грузина, то грош будет цена днепрянам, которые не защитят одного - своего! - еврея. Геннадий Корбан - возвращайся домой!», – написал он.

Напомним, вчера, 10-го сентября, сторонники экс-главы Одесской ОГА Михаила Саакашвили прорвались на заблокированный пограничниками пункт пропуска «Шегини». Толпа окружила в «коробку» Саакашвили и его сопровождающих и вывела всех из КПП на территорию Украины. После этого экс-губернатор отправился во Львов.

Читайте также: В ожидании Геннадия Корбана

Сам же Геннадий Корбан на своей страничке в Фейсбук назвал ситуацию с прорывом экс-президента Грузии Михаила Саакашвили на границе трагедией для Украины.

«Это трагедия для страны. Это вовсе уже не смешно: – когда одна банда очумевших от собственного популизма политиканов и фриков прыгает из маршрутки в поез , а потом из вагона в вагон, позоря Украину на весь цивилизованный мир!

Они вышли стенка на стенку как раз в тот момент, когда враг у границ Украины проводит военные учения с целью вторжения! Они решили выяснить отношения и продемонстрировать своё уродливое политическое шоу тысячам глаз наших защитников, наблюдающих это прямо с передовой!», – написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Днепр
11.09.2017
Не хватало только нам еще одного клоуна
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю