Всеукраїнський проект «Дерево – душа Героя» починається у Дніпропетровську

16.04.2015 17:30

Перше дерево з`явиться у Дніпропетровську 21 квітня, в день Пам’яті, о 13:00 біля храму Різдва Пресвятої Богородиці (дерев'яний храм) на ж/м Комунар, вул. Набережна заводька. Приблизна кількість дерев - від 20-ти. Висаджувати дерева можна майже до кінця травня.

Про це пише у фейсбук Катерина Леонова, передає видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди живуть в середньому 60 років. Дерева можуть жити більше: від 100 до 600 років. За період Революції та Війни з невизнаними республіками та Росією-агресором в Україні загинуло багато тисяч українських солдат - майже кожне місто прощалося з героями, тимчасово невизнаними та визнаними. Іх тисячі, але кожен з них вартий уваги та пам’яті. Про визвольну місію українців мають пам’ятати не тільки їх сім`ї, але й люди, які живуть під мирним небом, діти, онуки, праонуки... ми з вами», - зазначається у повідомленні.

ПРО ПРОЕКТ:
Запрошуємо всі міста України, волонтерів та небайдужих організаторів концертів Піаніста Екстреміста, долучитися до проекту, яким можна увіковічити пам'ять про українських воїнів, що поклали своє життя заради нашої Волі. Ви можете посадити дерево і на своїй вулиці, біля свого будинку - це ваш вибір.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ
Ідея проекту належить PIANO EXTREMISTу (Піаністу Майдану) – звичайній людині, яка іноді грає на так званих інструментах свободи в різних містах України і у зоні бойових дій, для українських військових.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ.

Перший крок.
Давайте оберемо дерева, які ближче вашій душі та тим містам, де ви живете. Це може бути липа, дуб, тополя, калина, черемшина – будь-які дерева, завдяки яким простір наших міст стане кращим і в ньому захочеться жити, гуляти, радіти кожному дню.

Другий крок.
Оберіть місце - парк ліс, алею, майданчик – будь-яке місце, в якому ви б хотіли та могли посадити дерева.

Третій крок.
Кількість дерев - необмежена. Вам вирішувати скільки і де їх буде. Головне – це відчуття та бажання зробити щось гарне для майбутнього вашої країни.

Четвертий крок.
Як зазначити, що ці дерева – саме мають відношення до Героїв? Зробіть металеву табличку і напишіть на ній "Дерева – душі українських героїв" .

"Новими деревами ми зробимо Героїв України вічними. Адже кожен раз, проходячи повз них, люди будуть згадувати тих, кого немає, а діти будуть гратися і радіти життю під їх зеленим гіллям.
Залучайте до проекту «Дерево – душа Героя» друзів та родичів українських військових.
Зніміть відео, на якому ви саджаєте дерево(а) і розкажіть, кому присвячуєте. Герої не вмирають доти, доки є живі докази їх боротьби за свою Землю!
На кожному дереві може бути іменна табличка, а може - просто напис "Герой України", - пише Катерина Леонова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет