Всеукраїнський проект «Дерево – душа Героя» починається у Дніпропетровську

16.04.2015 17:30

Перше дерево з`явиться у Дніпропетровську 21 квітня, в день Пам’яті, о 13:00 біля храму Різдва Пресвятої Богородиці (дерев'яний храм) на ж/м Комунар, вул. Набережна заводька. Приблизна кількість дерев - від 20-ти. Висаджувати дерева можна майже до кінця травня.

Про це пише у фейсбук Катерина Леонова, передає видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди живуть в середньому 60 років. Дерева можуть жити більше: від 100 до 600 років. За період Революції та Війни з невизнаними республіками та Росією-агресором в Україні загинуло багато тисяч українських солдат - майже кожне місто прощалося з героями, тимчасово невизнаними та визнаними. Іх тисячі, але кожен з них вартий уваги та пам’яті. Про визвольну місію українців мають пам’ятати не тільки їх сім`ї, але й люди, які живуть під мирним небом, діти, онуки, праонуки... ми з вами», - зазначається у повідомленні.

ПРО ПРОЕКТ:
Запрошуємо всі міста України, волонтерів та небайдужих організаторів концертів Піаніста Екстреміста, долучитися до проекту, яким можна увіковічити пам'ять про українських воїнів, що поклали своє життя заради нашої Волі. Ви можете посадити дерево і на своїй вулиці, біля свого будинку - це ваш вибір.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ
Ідея проекту належить PIANO EXTREMISTу (Піаністу Майдану) – звичайній людині, яка іноді грає на так званих інструментах свободи в різних містах України і у зоні бойових дій, для українських військових.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ.

Перший крок.
Давайте оберемо дерева, які ближче вашій душі та тим містам, де ви живете. Це може бути липа, дуб, тополя, калина, черемшина – будь-які дерева, завдяки яким простір наших міст стане кращим і в ньому захочеться жити, гуляти, радіти кожному дню.

Другий крок.
Оберіть місце - парк ліс, алею, майданчик – будь-яке місце, в якому ви б хотіли та могли посадити дерева.

Третій крок.
Кількість дерев - необмежена. Вам вирішувати скільки і де їх буде. Головне – це відчуття та бажання зробити щось гарне для майбутнього вашої країни.

Четвертий крок.
Як зазначити, що ці дерева – саме мають відношення до Героїв? Зробіть металеву табличку і напишіть на ній "Дерева – душі українських героїв" .

"Новими деревами ми зробимо Героїв України вічними. Адже кожен раз, проходячи повз них, люди будуть згадувати тих, кого немає, а діти будуть гратися і радіти життю під їх зеленим гіллям.
Залучайте до проекту «Дерево – душа Героя» друзів та родичів українських військових.
Зніміть відео, на якому ви саджаєте дерево(а) і розкажіть, кому присвячуєте. Герої не вмирають доти, доки є живі докази їх боротьби за свою Землю!
На кожному дереві може бути іменна табличка, а може - просто напис "Герой України", - пише Катерина Леонова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее

З січня по вересень 2019 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області забезпечено у бюджети всіх рівнів  44 млрд 234,5 млн грн, що на 15 млрд 592,4 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Так, до державного бюджету впродовж трьох кварталів 2019 року спрямовано   25 млрд 497,9 млн грн, що на 11 млрд. 401,5 млн грн більше надходжень січня - вересня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено18 млрд 736,6 млн гривень. Це на 4 млрд 190,9 млн грн більше фактичних надходжень січня - вересня 2018 року.

За підсумками дев’яти місяців поточного року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано  11 млрд 688,5 млн грн, що перевищує минулорічні показники   на 1 млрд 876,1 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю