Всеукраїнський проект «Дерево – душа Героя» починається у Дніпропетровську

16.04.2015 17:30

Перше дерево з`явиться у Дніпропетровську 21 квітня, в день Пам’яті, о 13:00 біля храму Різдва Пресвятої Богородиці (дерев'яний храм) на ж/м Комунар, вул. Набережна заводька. Приблизна кількість дерев - від 20-ти. Висаджувати дерева можна майже до кінця травня.

Про це пише у фейсбук Катерина Леонова, передає видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Люди живуть в середньому 60 років. Дерева можуть жити більше: від 100 до 600 років. За період Революції та Війни з невизнаними республіками та Росією-агресором в Україні загинуло багато тисяч українських солдат - майже кожне місто прощалося з героями, тимчасово невизнаними та визнаними. Іх тисячі, але кожен з них вартий уваги та пам’яті. Про визвольну місію українців мають пам’ятати не тільки їх сім`ї, але й люди, які живуть під мирним небом, діти, онуки, праонуки... ми з вами», - зазначається у повідомленні.

ПРО ПРОЕКТ:
Запрошуємо всі міста України, волонтерів та небайдужих організаторів концертів Піаніста Екстреміста, долучитися до проекту, яким можна увіковічити пам'ять про українських воїнів, що поклали своє життя заради нашої Волі. Ви можете посадити дерево і на своїй вулиці, біля свого будинку - це ваш вибір.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ
Ідея проекту належить PIANO EXTREMISTу (Піаністу Майдану) – звичайній людині, яка іноді грає на так званих інструментах свободи в різних містах України і у зоні бойових дій, для українських військових.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ.

Перший крок.
Давайте оберемо дерева, які ближче вашій душі та тим містам, де ви живете. Це може бути липа, дуб, тополя, калина, черемшина – будь-які дерева, завдяки яким простір наших міст стане кращим і в ньому захочеться жити, гуляти, радіти кожному дню.

Другий крок.
Оберіть місце - парк ліс, алею, майданчик – будь-яке місце, в якому ви б хотіли та могли посадити дерева.

Третій крок.
Кількість дерев - необмежена. Вам вирішувати скільки і де їх буде. Головне – це відчуття та бажання зробити щось гарне для майбутнього вашої країни.

Четвертий крок.
Як зазначити, що ці дерева – саме мають відношення до Героїв? Зробіть металеву табличку і напишіть на ній "Дерева – душі українських героїв" .

"Новими деревами ми зробимо Героїв України вічними. Адже кожен раз, проходячи повз них, люди будуть згадувати тих, кого немає, а діти будуть гратися і радіти життю під їх зеленим гіллям.
Залучайте до проекту «Дерево – душа Героя» друзів та родичів українських військових.
Зніміть відео, на якому ви саджаєте дерево(а) і розкажіть, кому присвячуєте. Герої не вмирають доти, доки є живі докази їх боротьби за свою Землю!
На кожному дереві може бути іменна табличка, а може - просто напис "Герой України", - пише Катерина Леонова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що податкові пільги, порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно Податковим кодексом України (далі – ПКУ), рішеннями органів місцевого самоврядування, прийнятими відповідно до ПКУ (п. 30.5 ст. 30 ПКУ).

Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (далі – Порядок № 1233) та Звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).

Порядок № 1233 є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до ПКУ не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. 1 Порядку № 1233).

Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом                  40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку № 1233, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

З урахуванням викладеного, суб’єкти господарювання, прибуток яких відповідно до норм ПКУ звільняється від оподаткування, повинні подавати Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

У Довіднику пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків та зборів, інших обов’язкових платежів зазначено всі коди податкових пільг.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 необхідно користуватись Довідником податкових пільг, що є втратами доходів бюджету № 91/1 та Довідником інших податкових пільг № 91/2, які розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у банері «Довідники».

 

Подробнее

Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області.

За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Звернення, кваліфіковані за тематикою як «скарга на корупційні дії працівників органів фіскальної служби», на розгляд ГУ ДФС у Дніпропетровській області не надходили.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат