Все незаконно установленные гаражи Днепра подлежат демонтажу, - Камиль Примаков

18.05.2018 10:00

У жителей Днепра было время узаконить свои гаражи. Те сооружения, на которых нет разрешения, подлежат демонтажу, это справедливо, считает депутат городского совета Камиль Примаков. Об этом он рассказал в комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если мы хотим жить в чистом европейском городе, то мы должны заботиться об окружающем и структурном виде. И это также касается металлических гаражей. У людей была возможность узаконить данные конструкции, теперь же, если они незаконны, их надо убрать», - сказал депутат.

Читайте также: В Днепре хотят запретить ночную торговлю алкоголем

Он отметил, что проблема заключается не только в старых гаражах – каждый день в спальных районах появляются новые.

«У владельцев старых гаражей есть возможность получить все документы на конструкцию. Человек должен предоставить решение районного исполкома по поводу того, как предоставлялась в 90-х или 80-х годах эта земля. Если документов нет, то это незаконное строение - как МАФ, ларек, незаконный рекламный носитель -  оно должно быть ликвидировано», - отметил Камиль Примаков.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Greg
18.05.2018
Воу. Нет такого закона который разрешает узаконить гаражи.
Светлана
18.05.2018
Гаражи на бывших детских площадках , футбольных полях придомовой территории в спальных районах (Тополь 2 дом 32,33) городская власть тоже разрешает узаконить???? Лишь бы приплатили? Да?
Владимир
18.05.2018
Давно пора убрать из спальных районов эти помойки и места сбора пьяных недоводителей!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю