Все магазины, автомойки и кафе Днепра нанесут на электронную карту

08.12.2016 15:25

7 декабря на сайте горсовета Днепра появился проект решения о создании электронного реестра кафе, столовых, ресторанов, магазинов и предприятий сферы услуг. Для этого создадут электронную карту, на которой все днепровские предприятия смогут отметиться, а горожане и гости города смогут найти их по QR-коду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Согласно проекту решения, управление торговли департамента экономики, финансов и городского бюджета Днепровского горсовета предложит всем предпринимателям зарегистрировать свои кафе, парикмахерские и магазины в электронной системе. Тем, кто не захочет регистрироваться, ничего не будет.  Просто их предприятий не будет на карте. «Это никакая не разрешительная система и платить за такую регистрацию не нужно, — сказал заместитель городского головы Днепра, директор департамента экономики, финансов и городского бюджета Владимир Миллер. – Такая регистрация не будет давать какие-то права или к чему-то обязывать».

Проект решения можно посмотреть здесь.

В горсовете сообщили, что карту с ларьками доработают и отметят на ней заведения общепита и автомойки. «Планируется, что мы будем выдавать заведениям QR-коды, по которым их смогут найти с помощью смартфонов горожане и гости города», — сказал Владимир Миллер.

На ближайшей сессии этот вопрос рассматриваться не будет. К нему планируют вернуться в первом квартале 2017 года, и по всем вопросам регистрации можно будет обращаться в Центр предоставления административных услуг Днепропетровского горсовета. «Этим проектом будет заниматься КП «Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещения наружной рекламы» горсовета Днепра», — сказал заместитель городского головы Днепра.

Регистрация в реестре буде проводиться на основании заявления предпринимателей.  Как выглядит заявление можно посмотреть здесь.

Все данные, которые предприниматели укажут при регистрации — проверят. После этого, предприниматели получат свидетельство о регистрации в системе. Такой документ будет выглядеть так.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, директор финансово-экономического департамента Днепровского горсовета.
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю