Возле детсадов и школ Днепра просят «уложить полицейских»

18.10.2016 12:31

На сайте Днепропетровского горсовета опубликована петиция с просьбой к городским властям у каждой школы и детского сада оборудовать по всем правилам ПДД пешеходный переход и установить средства для принудительного ограничения скорости.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Это связано с тем, что в некоторый местах нет ни дорожной разметки, ни дорожных знаков, ни тем более «лежачих полицейских». Участники дорожного движения у школ постоянно игнорируют ПДД, не соблюдая скоростной режим. Как следствие, это может привести к травматизму, а то и гибели детей. В СМИ неоднократно появляются новости с сообщениями о том, что у школ водители сбили детей.

Поэтому оборудованные по всем правилам ПДД пешеходные переходы и средства для принудительного ограничения скорости («лежачие полицейские») у школ являются острой необходимостью, которая уменьшит количество ДТП с участием водителей и детей», - говорится в петиции.

Петиция была опубликована 17 октября и пока не собрала ни одного голоса в свою поддержку. Проголосовать можно здесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось