Возле Кайдацкого моста произошло серьезное ДТП: движение затруднено (ФОТО)

19.05.2017 17:12

Фото с места аварии на своей странице в Фейсбук разместил очевидец происшествия Сослан Бекоев.

Об этом пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Перед Кайдацким мостом. Пробка», - написал он.

На месте ДТП работают полицейские и врачи.

Напомним, что 18 мая возле речпорта в Днепре произошло масштабное ДТП с участием маршрутки. В этот же день в аварии с маршруткой «Днепр – Новомосковск» пострадало 18 человек.

Как сообщает Информатор, столкнулись Nissan и Lexus. От столкновения Lexus загорелся. По словам следователя, есть 5 пострадавших разной степени тяжести, всех госпитализируют. Погибших нет.

 

На месте работают несколько экипажей патрульной полиции, спасатели, 3 кареты скорой помощи. На месте оказывают помощь пострадавшим.

 

Из-за аварии на Набережной Заводской в сторону центра полностью перекрыто движение, в сторону жилмассива Парус — огромная пробка. Вся Набережная от Речпорта перекрыта.

 

Читайте также: На выходные в Днепре будет перекрыта набережная

Теги:
Днепр ДТП
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет