«Война тарифов» в Подгороднем набирает обороты

23.01.2017 17:38

Общественный активист Константин Писаревский заявил, что в Подгороднем по поводу повышения тарифов на проезд будет созвана сессия горсовета.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«23 января в Подгороднянском горсовете рабочая группа по отстаиванию справедливых тарифов решила: рекомендовать депутатам на сессии горсовета 27 января расторгнуть договоры с перевозчиками ПАО «Севертранс» и ОАО «11205».

Нам не нужны монополисты, которые предоставляют потребителям некачественные и аварийно опасныеуслуги, скрывают договора, пытаются отвлечь общественность и протолкнуть через мотивированных «активистов» согласование нового тарифа - 9 грн.

Мы против ограничения числа желающих присутствовать на сессии 27.01.17. в 16.00.

Как нам стало известно, предпринимаются попытки сорвать сессию, согласовать тариф 9 грн. Группа депутатов подала письмо с предложением провести сессию с рабочими вопросами 26.01.17. в 18.00. На сессии обязательно должны присутствовать перевозчики, представители ОГА, РГА. Граждане не настроеныиграть в прятки с перевозчиками, ждать милости власть имущих. Им нужен справедливый тариф - 7 грн. Или по-хорошему, или через перекрытие дороги», - написал он.

Читайте также: Главу ДнепрОГА просят вмешаться в «войну тарифов» в Подгороднем

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю