«Война тарифов» в Подгороднем набирает обороты

23.01.2017 17:38

Общественный активист Константин Писаревский заявил, что в Подгороднем по поводу повышения тарифов на проезд будет созвана сессия горсовета.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«23 января в Подгороднянском горсовете рабочая группа по отстаиванию справедливых тарифов решила: рекомендовать депутатам на сессии горсовета 27 января расторгнуть договоры с перевозчиками ПАО «Севертранс» и ОАО «11205».

Нам не нужны монополисты, которые предоставляют потребителям некачественные и аварийно опасныеуслуги, скрывают договора, пытаются отвлечь общественность и протолкнуть через мотивированных «активистов» согласование нового тарифа - 9 грн.

Мы против ограничения числа желающих присутствовать на сессии 27.01.17. в 16.00.

Как нам стало известно, предпринимаются попытки сорвать сессию, согласовать тариф 9 грн. Группа депутатов подала письмо с предложением провести сессию с рабочими вопросами 26.01.17. в 18.00. На сессии обязательно должны присутствовать перевозчики, представители ОГА, РГА. Граждане не настроеныиграть в прятки с перевозчиками, ждать милости власть имущих. Им нужен справедливый тариф - 7 грн. Или по-хорошему, или через перекрытие дороги», - написал он.

Читайте также: Главу ДнепрОГА просят вмешаться в «войну тарифов» в Подгороднем

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет