Военный госпиталь: прокуратура соревнуется с фирмой-«реставратором»

25.07.2017 17:49

Прокуратура Днепропетровской области сообщила, что по решению судов вернули в собственность государства военный госпиталь в Днепре. Но реестр прав на недвижимость говорит о другом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

За имущество военного госпиталя в Днепре шла долгая война в судах. В свое время под видом выполнения инвестиционного проекта по реконструкции военного госпиталя имущество Министерства обороны перешло в частные руки. В материалах с судебных заседаний говорится, что имущество госпиталя было разделено на две части с разными регистрационными номерами.

Под номером 844244312101 в Реестре прав на недвижимость записана большая часть недвижимости госпиталя. Сейчас право распоряжаться этими объектами зарегистрировано за государством в лице Фонда госимущества.

Именно эту часть киевский «БТА Банк» перебросил своему казахскому «родителю» по договору ипотеки, в то время как днепровский суд запретил любые действия с этой недвижимость.

Но есть и вторая, меньшая часть недвижимости госпиталя, под номером 23467542. В реестре прав на недвижимость говорится, что ее собственником до сих пор является «Український готельний менеджмент».

Напомним, что это одна из фирм, которая должна была заняться реконструкцией зданий госпиталя. Для этого «Український готельний менеджмент» взял кредит для предприятия корпорации «Веста» у «БТА Банка» под залог своего имущества, находящегося по адресу ул. Комсомольская, 63, где и расположен военный госпиталь.

По информации аналитической платформы YouControl, учредителями ПАО «МНПК «ВЕСТА» являются Виктор Дзензерский и нардеп Денис Дзензерский.

По информации YouControl, «Український готельний менеджмент» находится в стадии банкротства. Производство по делу о банкротстве было открыто Хозяйственным судом Днепропетровской области в июне прошлого года, а уже в ноябре фирму признали банкротом.

Первым в списке кредиторов стоит киевский «ВТБ Банк», который настаивает на скорейшем рассмотрении дела.

К слову, именно с этим банком «Український готельний менеджмент» заключил договор ипотеки в июне 2008 года. С «БТА Банком» фирма заключила похожий договор ипотеки позже — в апреле 2011 года.

В июле первый заместителя прокурора Днепропетровской области подал иск в Хозяйственный суд Днепропетровской области к «БТА Банку», «ВТБ Банку» и «Українському готельному менеджменту» об устранении препятствий в распоряжении имуществом. Судья Хозяйственного суда Днепропетровской области Михаил Николенко иск «завернул» – необходимо было заплатить судебный сбор за каждый из 8 заявленных требований прокурора.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України звернулася до Міністра охорони здоров’я України щодо вирішення ситуації в містах із вкрай незадовільним рівнем забезпеченості цільовими коштами на заробітну плату, лікування хворих на цукровий діабет І типу та хронічну ниркову недостатність. Ця проблема багаторазово порушувалася у зверненнях громад до Асоціації міст України.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет