Власти прокомментировали ситуацию с остановкой завода в Каменском

05.04.2017 09:28
В Каменском ситуация с выплатой зарплаты бюджетникам находится на контроле мэрии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Проблемный вопрос прокомментировал первый вице-мэр Александр Чернышов.

По его словам, когда градообразующее предприятие города ПАО "ДМК" функционировало стабильно, работники бюджетной сферы получали зарплату до первого числа подотчетного месяца. Из-за того, что меткомбинат, испытывающий серьезные трудности, своевременно не уплатил земельный налог, расчет произведут до конца этой недели. Для выплаты бюджетникам заработной платы в мэрии оформляют ссуду в Госказначействе.

Как отметил первый заммэра, пока задолженность отсутствует, так как в коллективных договорах последним днем выплаты получки значится седьмое число месяца.

Помимо того, в связи с тем, что ДМК своевременно на рассчитался за потребленную воду КПП КГС "Горводоканал", коммунальное предприятие не полностью осуществило оплату за покупную воду перед "Аульским водоводом" и за электроэнергию перед облэнерго. Это может привести к снижению подачи воды на город. Александр Чернышов уверяет, что местные власти не сидят сложа руки, одним из путей стабилизации ситуации в мэрии видят государственное возмещение НДС. В горсовете были подготовлены и направлены письма о сложившейся ситуации и возможности возврата НДС в адрес администрации главы государства, правительства, СБУ, Госфискальной службы Украины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат